Z87-GD65, 4770k, GTX 770 tabanlı sistem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
i7 4770K yerine i5 4670K almasi, eger birincil onceligi oyun ise yerinde olacaktir. Diger bilesenler gayet hos gozukuyor. Seni yari yolda birakmayacaklardir. Ogulcan'in neden boyle bir parca onerdigini pek bilemedim acikcasi. :)

@onderbakirtas i5-4670k koyunca da maalesef ki gereksiz yorumlar alıyorum. Neden 4770k koymadın, neden anakart GD65 değil tarzından. i5-4670k gayet güzel seçim olacaktır, arkadaşın hevesine bağlı. :)

Sadece oyun için bir sistem olmayacak ama oyunlar ağırlıklı olacak bu sistemde biraz da editleme işlemi photoshop ve stüdyo işlerine gireceğim.

Ve de size şu soruyu sormak istiyorum 290x ile 290x Tri-x arasındaki fark nedir? Görsellere bakıldığında soğutması gibi gözüküyor.

Yanındaki "Tri-X" yazısı. :) Soğutma anlamında pahalı.

Yanındaki "Tri-X" yazısı. :) Soğutma anlamında pahalı.
Görselden de anlaşılıyordu zaten fakat ben Gtx 770'e göre 290x'in çekirdek hızının düşük olduğunu gözlemledim.

Görselden de anlaşılıyordu zaten fakat ben Gtx 770 e göre 290x in çekirdek hızının düşük olduğunu gözlemledim.
Ekran kartlarında çok bilgiye sahip değilim daha çok İşlemcilerle aram iyidir :D

Şunu da söylemeyi unutmuşum, overclocklu bir sistem olacak. Sıvı İşlemci soğutucu da çok iyi gider. (Cooler master 120M vb.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim önerim:
asd.JPG

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı