[Alındı]Core i5 4460 Gtx 970 8Gb Ram SSD Asus H97M-Plus Montaj ?

erhanacikgoz1

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar parçaların hepsi geldi.

Ancak montaj konusunda çok tecrübesizim, şimdi montaja başlayacağım takıldığım kısımda yardımcı olur musunuz?

a5BWXR.jpg
mP8B4y.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle hayırlı olsun, seve seve yardım ederiz takıldığın yerde fakat Youtube'a Asus H97M Plus build yazsan daha iyi olabilir :).

Hayırlı olsun sistem toplama videolarına bakarak toplamaya başla eğer takıldığın bir yer olursa yardımcı oluruz. Parçaları nereden almıştınız?

Tabii ki yardımcı oluruz ama herhangi sistem toplama rehberini izlerseniz bize gerek kalmaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Erhan'ın arkadaşıyım PC'yi beraber topladık, ancak Erhan dosya boyutu sığmadığı için resimleri farklı yere upload ettiği için 3 gun banlanmış o yüzden ben yazıyorum.

Bilgisayarı elektriğe bağlayıp açmaya cesaret edemedik patlar yanlış bağlantıdan diye ...

Aşağıdaki resimleri kontrol eder misiniz ?

20150422_204209.jpg
20150422_204258.jpg
20150422_204342.jpg

Erhan'ın arkadaşıyım pc yi beraber topladık, ancak Erhan dosya boyutu sığmadığı için resimleri farklı yere upload ettiği için 3 gun banlanmış o yüzden ben yazıyorum.

Bilgisayarı elektriğe bağlayıp açmaya cesaret edemedik patlar yanlış bağlantıdan diye ...

Aşağıdaki resimleri kontrol eder misiniz ?
Bu devirde anakart patlamaz, patlaması için kondansatörlerin yanlış lehimlenmesi gerekir oda üreticinin sorunu zaten her kablo 1 scart'a uyuyor yanlış takman imkansız. Ver gazı usta. :)

Tam gözükmüyor fakat işlemci çekirdek fanı yanlış sanırım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı