[Alındı] i5 4460 ve GTX 970 Sistem

cihadu27

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, AMD R9 390 için 3 hafta kadar bekledim sipariş vermedim alacağım sistemi ancak ne yazık ki msi ve asus modelleri ülkemizde stoklarda olan sitelerde oldukça pahalı. R9 390'ı gtx 970 yerine düşünüyordum ancak nova, sinerji bilgisayar gibi yerlerde bile MSI R9 390 modeli 1400'lerde ise sistemimi satın aldığım inventusta 1500 TL'den daha aşağı bir fiyat beklemiyordum ki başka yerden almayı da hiç düşünmüyordum açıkcası.

Umarım ekran kartı ilerde bellek sorunu yaşatmaz bana.Tek çekincem buydu ve şöyle bir şey geliyor aklıma Directx 12 geldiği zaman 20 FPS artıracak olsa 4 GB bellek kullanırken normalde FPS 10'a bile düşüyorsa Directx 12'den sonra 30 FPS ile 4 GB bellek kullanımında akıcı bir oyun sağlanabilir diye düşünüyorum. SSDalmadım çünkü 1-2 ay sonra SSD'lerin ucuzlayacağını ve 120 GB SSD'lerin 100-150 TL civarı olacağını düşünüyorum çünkü bildiğiniz gibi tam bir fiyat değişikliği belirtmese de bu yönde haberler var şu sıralar.

aldığım.png

Son düzenleyen: Moderatör:
@Nqvelist aynı kasanın spec-02 bende var kasa genel olarak çok iyi, 2 tane fan ile geliyor, biri egsoz görevi görüyor ve biride kırmızı ledli, içinde 650w corsair marka 80+ güç kaynağı geliyor tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı