[Alındı] Corsair H100İ

• Konuyu başlatan Emirhan Yiğiter
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 2B
Kasayı Vatan Bilgisayar'dan aldım. mormani.com güzel bir site. Tek eksiği kargo şirketi. Bedava kargo ama Yurtiçi Kargo tam anlamıyla rezil bir kargo şirketi. Ücretli olsaydı da MNG olsaydı diyorum.

Öncelikle hayırlı olsun, güle güle kullanın. Fakat Bana göre Aras kadar iyi olmasada Yurtiçi' de gayet iyi firmadır. Siz kargonun bugün ulaşması dışında başka bir sorun daha mı yaşadınız bilmiyorum ama kargonun bugün gelmesi gayet normal. Çünkü cuma günü verildi demişsiniz cuma günü kargoya verilen ürün zaten anca pazartesi gelir yani MNG olsaydı farklı bir durum olmazdı yine bugün gelirdi kargonuz.

Yurtiçi Kargo şubesi 2 KM den daha az bir mesafede yakında. Akşam 3 de geldi kargo. Sabah 10 da araca yüklenmişti. Birde ben Pazartesi verdiğim siparişi Çarşamba günü aldığımı biliyorum. İstanbul'dan kargoladı Çarşamba günü Ankara da elimde idi. MNG Kargo ile yollamıştı.

İsterse şube alt katınızda olsun birşey değişmez. Ona bakmazlar yani bu yakınmış gidip hemen verelim demez hiç bir kargo. Pazartesi kargoya verilen ürünün salı günü elinize ulaşması lazım MNG kargo geç bile getirmiş. Siz Cuma günü kargoya verilen ürünün bugün gelmesini hesaplayarak yani 4 günde ulaştı gibi düşünürseniz yanlış olur Cumartesi ve Pazar' ı saymayacaksınız. Kargolar Cumartesi ve Pazar dağıtım yapmıyor zaten. Yani iş günü olarak hesaplamanız gerekiyor. Yani Cuma günü kargoya verilip Pazartesi gelmesi gayet normal yani 2 günde gelmiş oluyor kargo ve kargoların zaten minimum teslim süresi 2 iş günüdür. Yani bunda bir terslik yok.

Cumartesi 16:30'a kadar çalışıyordu. Birde adam Pazartesi kargoya verdi. İstanbul'dan Ankara'ya Çarşamba günü gelmesi geç mi ?

Yaklaşık olarak 12-15 Aydır öğlen 13:00 kadar çalışıyor ama bazı illere göre değişkenlik gösterirmi emin değilim. Ve evet Pazartesi günü kargo' ya verilen ürünün Ankara' ya Çarşamba günü gelmesi geç, Salı günü gelmesi gerekirdi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı