[ALINDI]Evga Supernova 1000 G2

Selamlar, Aslında 750w bronz psu vardı elimde yetiyordu 'da, bunu neden aldım bilmiyorum açıkcası. Ürünü kayıt ettirdim. 10yıl garantili şuan güzel fiyat verene satabilirim. :) Ürün incelemesini ve daha fazla resimlerini müsait bir zamanda çekeceğim şimdilik 2 tane çekebildim.

1.jpg
2.jpg

Yaklaşık 40-45$ kargo ücreti, 10-15$ gümrük ücretini sildiler. Bunların hepsi live support çok ısrarlı bir şekilde konuşarak oldu tabi ki sürekli alışveriş yapacağım 1 yıllık amazon cardda aldığım zaman hiç sorun çıkarcaklarını sanmıyorum.

unnamed.jpg

Yaklaşık 40-45$ kargo ücreti, 10-15$ gümrük ücretini sildiler. Bunların hepsi live support çok ısrarlı bir şekilde konuşarak oldu tabi ki sürekli alışveriş yapacağım 1 yıllık amazon cardda aldığım zaman hiç sorun çıkarcaklarını sanmıyorum.

unnamed.jpg

Not: ürün 6kg yazıyor, bence daha fazla gibi geliyor. :)

Eki Görüntüle 56771
Amazon'dan bir şey alacağım zaman size başvursam yardımcı olur musunuz?

Amazon'dan bir şey alacağım zaman size başvursam yardımcı olur musunuz?

O konuda yardımcı olmam şuan için zor. Paypal kart alıp sizde işlemleri sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz. Sağolsun Türk bankası yüzünden 20tl kur farkı verdim. Ama tabiiki o kur farkını amazondan isteyeceğim :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı