[Alındı] i5 6600K Tabanlı Sistem

Herkese merhabalar, bugün son siparişim olan sıvı soğutucuyu da aldım. Perşembe günü montajına başlayacağım. İnşallah istediğim performansı alırım. :)

Bileşenler:

• Intel Core i5 6600k İşlemci
  • MSI Z170 Gaming M3 Anakart
  • Kingston Hyper fury Black - 2x4 8 GB DDR4 2666 MHz CL15 1.2v XMP RAM
  • MSI GTX 970 Ekran Kartı
  • Corsair Spec-02 650 Watt 80+ PSU
  • Cooler Master Seidon 120v
  • Samsung 850 EVO 250 GB SSD
  • Seagate 1 TB 7200 RPM
  • Asus VN247H Led 1 MS Monitör

Topladıktan sonra oyun testleri gelecek. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Cooler Master Seidion 120V güzel bir soğutucu, bende kullanıyorum ama şu pompa 2400 RPM'de çalışıyor ve ne denediysem düzeltmedim. Her yere baktım ama düzelmedi lanet şey :D (Ses konusunda biraz rahatsızlık vermiyor değil çok ses çıkmamasına rağmen ) Bu arada hayırlı olsun. Bende imzamdaki sizinkine bir benzer sistemi 1 ay kadar once topladım içiniz rahat olsun sorunsuz sıkıntısız her oyunu ultrada açabilirsiniz çok rahatca. :)

Cooler Master Seidion 120V güzel bir soğutucu, bende kullanıyorum ama şu pompa 2400 RPM'de çalışıyor ve ne denediysem düzeltmedim. Her yere baktım ama düzelmedi lanet şey :D (Ses konusunda biraz rahatsızlık vermiyor değil çok ses çıkmamasına rağmen ) Bu arada hayırlı olsun. Bende imzamdaki sizinkine bir benzer sistemi 1 ay kadar once topladım içiniz rahat olsun sorunsuz sıkıntısız her oyunu ultrada açabilirsiniz çok rahatca. :)
Teşekkür ederim. İlk montajım olacak biraz korkuyorum açıkçası.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı