[Alındı] GTA V Gamekeys4all - Steam

bhaci

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar dün gta v steam key siteleri hakkında bir konu açtım ve Recep Baltaş'ın da yönlendirmesiyle gamekeys4all sitesinden gta v aldım ve alışveriş hakkındaki izlenimlerimi size aktarmak istedim...

*Öncelikle siteden paypal yoluyla alışverişe tıkladığımda bana telefon numaramı yazmamı istedi ve smsden gelen şifreyi istedi.
*Daha sonra paypal ile alışverişi yaptıktan sonra param odendi gozuktu fakat kodu vermediler.Hemen e-mailime baktım ve isminizin başkası tarafından kullanılmadığına emin olmamız için kimlik ehliyet vs. fotosunu yollamanız lazım diye bir mail vardı.
*Sonrasında hemen kimliğimi atmak istemedim öğrenci kimlik kartımı attım fakat bunu kabul etmediler ve daha sonrasında tc kimliğimi kapatarak kimliğimin ön yüzünü attım ve sonunda kodu verdiler.
*Steam cd key verceklerini sanmıştım fakat piyasada steam key diye bir şey yokmuş bir hediye linkiyle oyunumu satın aldım.

Alışveriş izlenimleri yaptım arkadaşlar .. teşekkürler

Kimliği neden alıyorlar ben de tam emin değilim, ama her ne kadar bu gibi yerler adam dolandırsa da kendileri de dolandırılmaya çok müsaitler (ters ibraz dediğimiz olay). O yüzden kendilerince alıcı hakkında bir fikir edinmeye çalışıyorlar herhalde.

Umarım sana hediye ettikleri oyunda böyle bir şeye kalkışmazlar. İyi eğlenceler şimdiden. :)

Merhaba arkadaşlar dün gta v steam key siteleri hakkında bir konu açtım ve Recep Baltaş'ın da yönlendirmesiyle gamekeys4all sitesinden gta v aldım ve alışveriş hakkındaki izlenimlerimi size aktarmak istedim...

*Öncelikle siteden paypal yoluyla alışverişe tıkladığımda bana telefon numaramı yazmamı istedi ve smsden gelen şifreyi istedi.
*Daha sonra paypal ile alışverişi yaptıktan sonra param odendi gozuktu fakat kodu vermediler.Hemen e-mailime baktım ve isminizin başkası tarafından kullanılmadığına emin olmamız için kimlik ehliyet vs. fotosunu yollamanız lazım diye bir mail vardı.
*Sonrasında hemen kimliğimi atmak istemedim öğrenci kimlik kartımı attım fakat bunu kabul etmediler ve daha sonrasında tc kimliğimi kapatarak kimliğimin ön yüzünü attım ve sonunda kodu verdiler.
*Steam cd key verceklerini sanmıştım fakat piyasada steam key diye bir şey yokmuş bir hediye linkiyle oyunumu satın aldım.

Alışveriş izlenimleri yaptım arkadaşlar .. teşekkürler
Peki hocam, bildiğim kadarıyla hediye oyun ve oyun içi para hediyesinin süresi bitti ama sitede hala yazıyor siz GTA SA ve oyun içi paradan yararlandınız mı?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı