GTA V yüklenmiyor (Steam)

gokhanlovee

Femtopat
Daha fazla  
GTA V (Steam) daha önce yükleniyordu, şimdi oyunu yüklerken 160 GB alanım oyun yüklenirken doluyor ve açılmıyor. Formattan sonra böyle oldu. Diğer oyunları yükledim tekrar sorun yok, sadece GTA V'te sorun var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 için ayrı bir alan açtıysanız veya kurarken iki işletim sistemi kurduysanız bundan kaynaklanıyor olabilir.

Evet formatdan önce yüklüyordum oyunu daha sonra böyle oldu, ömür bey yani formatda C ve D diski diye ayırmış format atan adam bence ondan oldu gerçi ben D diskini C ye taşıdıım tekrar oyunu yükledm yine olmadı, dedgnz gbi Windows 10'a ayrı bir yer açmş belki de ondandr.

Evet formatdan önce yüklüyordum oyunu daha sonra böyle oldu, ömür bey yani formatda C ve D diski diye ayırmış format atan adam bence ondan oldu gerçi ben D diskini C ye taşıdıım tekrar oyunu yükledm yine olmadı, dedgnz gbi Windows 10'a ayrı bir yer açmş belki de ondandr.

Efendim format atmayı öğrenin. Asla başkasına format attırmayın. Zaten kolay bir şey. Oyunun kurulacağı klasörü seçebilirsiniz. Eğer harici diskinizi çıkarmadan kullanıyorsanız harici diske kurmanızı öneririm. Ayrıca D diskindeki şeyleri C diskine atarsanız yine karşınıza birçok problem çıkacak. Benim size önerim tekrar format atın ama kendiniz format atın.

Yeni konular

Geri
Yukarı