[ALINDI] GTX970 gaming 100ME

Öncelikle ekran kartınız hayırlı olsun.
Merak ettiğim bir soru var, CX750M ses veya cızırtı yapıyor mu acaba ? Bende almayı planlıyorum çünkü o güç kaynağını.
Güç kaynağını ben yurtdışından getirttim. Hiç sorunu olmadı şuana kadar zaten 2- 3 ay olmuştur. Sadece fanı alt tarafa gelecek şekilde olsaymış daha iyi olurmuş. Cızıltı ve sese şahit olmadım.

@Goksel KARVAR Gtx 960 alacak iken 970 almam için ısrar ettiğin için teşekkürler.
@Gundur Kartı aldığımda seni etiketleme mi söylemiştin.

Hayırlı olsun. Kasanızın içine çok yakışmış. Corsair güç kaynağının yeşil yazıları ile GTX 970'in yeşil rengi gerçekten çok güzel durmuş.

Aslında anakart kırmızı olduğu için kırmızı istiyordum ama yeşil renkte fena değil.

Sitede 499$ diyor ve KDV dahil değildir yazıyor. 900tl ye nasıl alabildiniz ? Bu arad hayırlı olsun :)
Müşteri için olan fiyat galiba ben o şekilde almadım. Penta dağıtım ile çalışan bir tanıdığım var o dükkanına aldığı fiyattan az bir komisyon alarak sattı. Daha önce anakart ve işlemciyi de aynı şekilde aldım. Msı gaming 7 400 TL idi. 4790K ise 800 TL. Ama ben ekim ayında almıştım.

Hayırlı olsun. Bu arada aldığınız ürünün birde oyun hediyesi olması lazım. Güle güle oynayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı