MSI GTX970 GAMING 100ME Nasıldır?

MSI GTX970 Coil Whine Sorunu | Technopat Sosyal bu linkte MSİ GTX 970 sorunları bolca tartışıldı. Galiba MSİ bu seride öten ses çıkaran aletlerde ilk sırada.
Coil Whine bir GPU hatası değil. 3.5 GB derseniz anlarım, o GPU kaynaklı.

Soruya gelince, başka GTX 970 de alsan Coil Whine olma ihtimali var. Ara sahnelerde FPS limiti olmadığından ekran kartına gereksiz bir yük binmekte. Bu yüzden o sahnelerde ses gelmesi normal bir durum.

Her markanın kendine has tasarımı vardır. EVGA öneririm ben şahsen daha kaliteli. Ayrıca sizde zaten MSI GTX 970 yok muydu?

O sorun sadece SC modelinde yaşandı. Fakat emin olun tek bir ısı borusu temas etmese bile ASUS'tan daha soğuk kalabiliyor. Ben SSC öneriyorum ve bu sorun bu modelde yok.
O sistemin yarısı bende, yarısı daha alınacak.. Hero, Benq, PSU, SSD elimde.

bende imzamda ki msi gtx970 gaming var. 2. defa coil whine sorunu nedeniyle bugün kartı iadeye gönderdim. Teknoloji gerçekten şans işi.
100 ME serisinide eski kartımı iade edip yeni kart alacağım için sordum.
yalnız şu kesin ki, tekrar msi tercih etmeyeceğim.

şunu da söylemek istiyorum ki biraz daha fazla para verip elinizin altındaki teknoloji mağazasından alışveriş Yapın. yoksa ben gibi aylarca iadeden cevap gelecek diye beklersiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı