[Alındı] HyperX Cloud Gaming Headset

Evet arkadaşlar, ürünü bugün bu dakika sipariş ettim, Amazon'dan gelecek. Gayet kaliteli bir kulaklık, merak eden ve almayı düşünenler Technopat'ın incelemesini izleyebilirler. Ayrıca ilk Amazon'dan alışveriş tecrübesi yaşıyorum, sorun yaşarsam bildireceğim. Alırken Vakıfbank kredi kartımı kullandım.

Ürün fiyatı olan 67 doların üzerine 12 dolar kargo ile 79 dolar oldu, en ucuz satan yerden bile 30 TL kar etmiş oluyorum :) Amazon tahmini olarak 25 Nisan - 2 Mayıs tarihinde gelir dedi, açıkcası anlam veremedim. Ürünün stokta olmasına rağmen böyle geç bir tarihte gelmesi beni endişelendirmiyor değil. (Bugün 06/04/2016) Bilgili ya da tecrübeli kişilerden cevap bekliyorum.

Hayırlı Olsun. Türkiye satış fiyatının üstünde almışsınız ama sorun değil iyi günlerde kullanın.

@Plyra aldığınız modelin Cloud Core ile farkı nedir biliyor musunuz ?
Evet, Core modelinde diğer aparatlar (uçak, uzatma kablosu, telefon ve XBOX dönüştürücü vb.) çıkmıyor, sadece kulaklık, kablosu ve mikrofon. Sorun yaşamamak için bu modeli aldım. Ürün elime geçeli yarın 1 hafta olacak, resimleri atmadan önce test edeyim dedim. Gerçekten kaliteli, 4-5 saat gözlüklü olarak kullandım ve acı hissi bile yok, ses kalitesi ve mikrofon ise harika.

Evet, Core modelinde diğer aparatlar (uçak, uzatma kablosu, telefon ve XBOX dönüştürücü vb.) çıkmıyor, sadece kulaklık, kablosu ve mikrofon. Sorun yaşamamak için bu modeli aldım. Ürün elime geçeli yarın 1 hafta olacak, resimleri atmadan önce test edeyim dedim. Gerçekten kaliteli, 4-5 saat gözlüklü olarak kullandım ve acı hissi bile yok, ses kalitesi ve mikrofon ise harika.

Fotoğrafları bekliyoruz hocam. (y)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı