[Alındı]Creative Fatal1ty Gaming Headset

Ürünü Amazon'dan o günün kuruyla 105 TL'ye aldım. 12 gün sonra kargo geldi. Kısaca ilk izlenimlerim şöyle;

Malzeme plastik fakat dokunduğunuzda kalite hissi veriyor. Uzun süre kullanımda kafamda baskı ağrı vs. yapmadı yalnız kulaklarım biraz terledi o da bu sıcaklarda normaldir. Mikrofonun tak çıkar olması güzel. Çok yüksek bir ses vermese de son seste dışarıyla bağlantınızı kesecek kadar veriyor. Bass vuruşu gayet güzel. Çok ince ses ayrıntıları verecek kadar bilgim olmadığı için f/p olarak oyun oynamak ve müzik dinlemek için işinizi görür derim.
cgjty.jpg
IMG_0205.JPG
opşopş.jpg
IMG_0207.JPG
IMG_0226.JPG
IMG_0211.JPG
IMG_0210.JPG
IMG_0221.JPG

Amerika içi derken ? Türkiye'de yaşıyorum :D
Ücretsiz kargo benim bildiğim kadarıyla Amerika için. Eğer ilk defa ürün alıyorsanız Amazon ile konuşup kargo bedelini iptal ettirebilirsiniz. Yoksa adam sattığı şeyi birde Türkiye'ye bedava kargolarsa adam 40$'a sattığı maldan zarar etme aşamasına gelir :D

Ücretsiz kargo benim bildiğim kadarıyla Amerika için. Eğer ilk defa ürün alıyorsanız Amazon ile konuşup kargo bedelini iptal ettirebilirsiniz. Yoksa adam sattığı şeyi birde Türkiye'ye bedava kargolarsa adam 40$'a sattığı maldan zarar etme aşamasına gelir :D
Haydaaaa...

Fatal1ty için tasarlanmış çok güzel bir kulaklık fiyatının daha ucuz olmasını isterdim ama performansı fiyatıan göre çok iyi. :

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı