İnceleme Amazon Prime

Selam, bir Prime kullanıcısı olarak kullanmak isteyenlere avantajlarını listeledim. Aklıma geldikçe eklemeye devam edeceğim.

Öncelikle Amazon Prime'nin avantajlarından bahsedelim.
-Denemesi 30 günlük ücretsiz.
-Diğer dizi film sitelerine karşın Prime Video bence dizileri fiyatına göre çok kaliteli.
-Size sunduğu avantajlara bakılırsa fiyatı çok uygun.
-Çoğu oyunda size kredi, eşya vb. veriyor.
-Ücretsiz oyunlar veriyor.
-İstediğiniz bir yayıncıya Prime ile abone olduğunuzda daha avantajlı oluyor.
-Prime teslimat avantajı.

Ve bunların hepsini sadece ayda 7 lira 90 kuruşa sunmakta. Sizin görüşünüz nedir? Eklemek istediklerinizi, beğenmediğiniz şeylerini yazabilirsiniz. Bende unuttuklarımı eklerim :)

Selam, bir Prime kullanıcısı olarak kullanmak isteyenlere avantajlarını listeledim. Aklıma geldikçe eklemeye devam edeceğim.

Öncelikle Amazon Prime'nin avantajlarından bahsedelim.
-Denemesi 30 günlük ücretsiz.
-Diğer dizi film sitelerine karşın Prime Video bence dizileri fiyatına göre çok kaliteli.
-Size sunduğu avantajlara bakılırsa fiyatı çok uygun.
-Çoğu oyunda size kredi, eşya vb. veriyor.
-Ücretsiz oyunlar veriyor.
-İstediğiniz bir yayıncıya Prime ile abone olduğunuzda daha avantajlı oluyor.
-Prime teslimat avantajı.

Ve bunların hepsini sadece ayda 7 lira 90 kuruşa sunmakta. Sizin görüşünüz nedir? Eklemek istediklerinizi, beğenmediğiniz şeylerini yazabilirsiniz. Bende unuttuklarımı eklerim :)

Papara yarısını veriyor ekmek parasına "Prime" alıyorsunuz.

Tahminde bulundum.

Tahmin yaparak bir firmayı karalama hakkınız olmuyor beyefendi. @CBum arkadaş tahmin yapmış, dediğim gibi kanıtı bile yok 🤣🤣 Yurdum insanı şaşırtmıyor ya, illa her şeyi bileceksiniz. Bir firma hakkında ortaya bir iddia atıyorsaniz kanıtlarınızla desteklemek zorundasiniz. İspatlamaman durumunda da TCK'ya göre iftira ve marka zedeleme suçu olması lazım. Bu ikisini oluşturur, düşündüğün gibi basit değil her şey.

@Redlue.sT hayır, değilim. Verdiğin örnek ve tahminde bulundum demen o kadar komik ki çevreden duyduğun öylesine bilgiyi diyorsun burada 🤣🤣 Bir markaya iftira atıyorsun ve tahminde bulundum diyorsun. Komik değil mi? :)

İlk başlarda sürekli ertesi gün teslimat ile çok öne çıkıyordu fakat artık kargolar 2-3 günden aşağı gelmiyor, sanırım çok fazla talep olunca bu süreyi uzatmak durumunda kaldılar.

Geri
Yukarı