[ALINDI] i3 6100 Skylake Sistem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam bakkaldan kilo hesabı şeker mi alıyorsun :) 560 TL den aşağı yok. Ben R7 360 kartını 300 tl ye aldım. Bence fazlası israf :)

Hocam 7 yıl AMD Athlon 7750 serisini kullanmış adamım. AMD yi biliyorum. İşi APU ya taşırsak DDR4 unut bir kere. İ3 6100 FX serileri ile olan karşılaştırmalarını da incelersen FX 6350 yi tokatlıyor. 6 çekirdek var da ne işe yarıyor? Fazla güç tüketmek ve ısınmaktan başka. Belli ki Intel senin kuyruğuna sağlam basmış :)
Sapphire Radeon RX 460 1210MHz 2GB GDDR5 Ekran Kartı Ekran Kartı Demekki varmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bakkaldan kilo hesabı şeker mi alıyorsun :) 560 TL den aşağı yok. Ben R7 360 kartını 300 tl ye aldım. Bence fazlası israf :)

Hocam 7 yıl AMD Athlon 7750 serisini kullanmış adamım. AMD yi biliyorum. İşi APU ya taşırsak DDR4 unut bir kere. İ3 6100 FX serileri ile olan karşılaştırmalarını da incelersen FX 6350 yi tokatlıyor. 6 çekirdek var da ne işe yarıyor? Fazla güç tüketmek ve ısınmaktan başka. Belli ki Intel senin kuyruğuna sağlam basmış :)
Kullanmasını bilmeyenlerin saçma iftirası... Asıl AMD senin kuyruğuna sağlam basmış koptu heralde!
Test ediyorlarda nasıl ediyorlar şaibeli.

Kullanmasını bilmeyenlerin saçma iftirası... Asıl AMD senin kuyruğuna sağlam basmış koptu heralde!
Fx 9590 (5Ghz) ile i7 6950X (3Ghz) arasında kalsanız Fx 9590'ı tercih eder gibi bi haliniz var. Farklı tevadülde işlemciler demeyiniz lütfen, kinayeli konuşuyorum.

Fx 9590 (5Ghz) ile i7 6950X (3Ghz) arasında kalsanız Fx 9590'ı tercih eder gibi bi haliniz var. Farklı tevadülde işlemciler demeyiniz lütfen, kinayeli konuşuyorum.
Tipik INTEL botusun maaşsız köle gibi reklamını yapan trollerden farkın azda olsa kullanırken sorun çıkınca düzeltebilmen...

Buyur kardeşim izle. FX 8000 serisi hemde. İ3 6100 ile karşılaştırması. Ayrıca ben AMD yi nedense İntel den daha çok severim. Belkide ilk bilgisayarımın AMD olmasından dolayıdır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@18401 işlemcinin saat hızı ve çekirdek sayısı herşey demek değildir, işlemci mimarisi çok önemli.
FX serilerindeki Bulldozer mimarisi tam bir facia. Bu mimariyle üretilmiş bir işlemci 6 çekirdekli bile olsa i3 6100 kadar performans veremiyor.

Buyur kardeşim izle. FX 8000 serisi hemde. İ3 6100 ile karşılaştırması. Ayrıca ben AMD yi nedense İntel den daha çok severim. Belkide ilk bilgisayarımın AMD olmasından dolayıdır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Youtube videosunu çeken nasıl çektiği belli bile değil. Kullananlar gayet memnunken 3~5 çapulcunun sözüne bakmam. Tersi olsa sus pus olmuştunuz!

@18401 biz testlere bakarak konuşuyoruz, internette tek bir taraf değil bütün kişilerin, tarafların testleri hep aynı sonucu veriyor. Sen kendi kullanım deneyiminden memnunsan kullanmaya devam edebilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı