[Alındı] İ5 4460 ve R9 280X Sistem

Armin

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba beyler öncelikle. Böyle bir sistem toplamadım ve satın aldım. Sizden eleştirmenizi istiyorum. Neyi eksik neyi fazla her konuda fikirlerinize ihtiyacım var.

p9oE6q.png

Güzel bir sistem olmuş fakat GTX 960 yada R9 380 tabanlı bir sistem daha güzel ve performanslı olabilirdi.

Ayrıca sisteminiz için 550W PSU yeterli gelecekti. 700W çok fazla olmuş.

Güzel bir sistem olmuş fakat GTX 960 yada R9 380 tabanlı bir sistem daha güzel ve performanslı olabilirdi.

Ayrıca sisteminiz için 550W PSU yeterli gelecekti. 700W çok fazla olmuş.

Öncelikle ilginiz ve alakanız için teşekkür ederim. Dostum R9 280X, Gtx 960 ve R9 380'den performans bakımından daha iyi. R9 280X'in sıkıntısı mimarisi eski, fazla güç tüketmesi.

Hayırlı uğurlu olsun hocam. Bu bütçeye gtx 970 tabanlı bir sistem toplanabilirdi ama genel olarak dengeli bir sistem olmuş. En azından ekran kartı R9 380 seçilse daha iyi olabilirdi. Performans olarak 280x ile aralarında çok fark olmaması ve daha güncel olması alınması için sebep. Keşke almadan önce konu açsaydınız ama yine de dengeli ve güzel bir sistem olmuş.

Hayırlı uğurlu olsun hocam. Bu bütçeye gtx 970 tabanlı bir sistem toplanabilirdi ama genel olarak dengeli bir sistem olmuş. En azından ekran kartı R9 380 seçilse daha iyi olabilirdi. Performans olarak 280x ile aralarında çok fark olmaması ve daha güncel olması alınması için sebep. Keşke almadan önce konu açsaydınız ama yine de dengeli ve güzel bir sistem olmuş.

Gtx 970'i hangi parçadan kısarak alabilirdim. Dostum benchmark testlerine baktığımda bazı oyunlarda 5-10 fps daha fazla alıyordu. Tabikide bu oyundan oyuna değişir.

Ara Toplam2.354,69 TL
Toplam KDV423,84 TL
Sepet Toplam Fiyatı2.778,53 TL
[TBODY] [/TBODY]

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı