[Alındı] İ5 6402P ve MSI RX 470 sistem

Merhaba arkadaşlar yeni sistem topladım ama Türk Telekom yüzünden internete erişemiyorum, PC elimde kaldı 1 haftadır boş boş bekliyor. Neyse sistemimi paylaşalım;
  • i5 6402p
  • MSI GTX 470 4G
  • MSI B150M Gaming Pro
  • Everest Rampage +80 600w PSU
  • Samsung 750 Evo 120 GB SSD
  • WD 1 TB HDD
  • Zalman z3 plus kasa

Kasa ve PSU gerçekten çok sessiz ekran kartında bir o kadar sessiz ve serin.
2900 TL'ye gerçekten iyi parçalar topladığımı dusunuyorum. Kendim topladım çok eğlenceliydi. Oyun testlerini önümüzdeki günlerde paylaşacağım.

Yorumunuzu bekliyorum.

IMG-20160927-WA0013.jpg
IMG-20160927-WA0020.jpg

Kasayı everest PSU'yu zalman alsaymışsın keşke o PSU'yu görmemle ürpermem bir oldu. Sanki sahibi benmişim gibi sıkıntı yarattı bende. Umarım sorunsuz kullanırsın. Hayırlı olsun tek derdin Türk Telekom olsun.

Son düzenleme:
Psu yu vatandan aldım.14 günde olmadı daha değiştirebilirim. Sizce degiştirmelimiyim yani +80 sertifikası da var. Ama durum ciddiyse çok rahat değiştirebilirim.

Bu psu yu 245 tl ye aldım işte 260-270 tl yi geçmezse iyi olur.

+80 sertifikası olduğu için aldım bende yoksa zalman le600 w modelinden alıcaktım. Yanlış mı yaptım. Psu bana ileride veya şimdi sıkıntı çıkartırmı?

Keşke kasayla psuyu aynı alsaydınız Xıgmatekin en kaliteli serisinden biri olan Shockwawe alırdın 750w 80+ bütçenede uygundu

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı