[Alındı] i7 4790 + GTX 780 Direct Cu II

• Konuyu başlatan Gamiurams
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 58
  • Görüntüleme 7B
HDD konusunda sıkıntı yaşamışsın, ikinci sayfada gördüm. Pek dertlenmene gerek yok, Bootice programı ile yerel sürücüleri aktif edebilir, saklayabilirsin. Çeşit çeşit program var. :)

Tekrar hayırlı olsun.

Hayırlı olsun kardeşim. Artık takma kafana bunu böyle yapsaydın diyenleri boşver. Olan olmuş zaten güzel sistem kötü falan değil. Şimdi sen oyunlara yönel artık forumu bırak . :D

Birde stok fan yerine sıvı soğutma alırsan dadından yenmez. :D

Hocam malum işlemci çarpan kilit olduğu için Overclock yapamıyorum. Bu yüzden aşırı bir sıcaklık olmayacağı için stok fanı kullanıyorum. Sıvı soğutma fazla bu sistem için. Ama ileride işlemciyi dahada rahatlatmak için Cooler Master Hyper 212 EVO alabilirim.

Bence kesinlikle almalısın bende sistemimi ilk topladığımda stok fan kullanıyorum. Oyun oynayınca 10 dakika sonra işlemci 80 dereceye kadar ısınıyordu ve sanki süpürge çalışıyormuş gibi ses geliyordu. Bence fazla vakit kaybetmeden bir soğutucu al işlemcinin ömrünü kısaltırsın. Yaşayan biri olarak sana tavsiyemdir. ;)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı