[Alındı] i7 6700k, GTX 1070 Sistem

IMG_6128.JPG
IMG_6129.JPG
Kusura bakmayın, resimleri geciktirdim.

@ahmet_01 Parçaları vatan bilgisayardan aldım. Fakat evde kendim taktım. Daha önce tevrübe etmediysen kendi başına toplamanı tavsiye etmem.

Bu sistemin aynısını topluyordum tesadüfen gördüm ...nasıl memnun musun goldmaster atx kasa ve 750 güç kaynağı var elimde... soğutucu ne almalıyım buna tehermallalke c5 işimi görür mü?

Bu sistemin aynısını topluyordum tesadüfen gördüm ...nasıl memnun musun goldmaster atx kasa ve 750 güç kaynağı var elimde... soğutucu ne almalıyım buna tehermallalke c5 işimi görür mü?

Goldmaster kasayı bilmiyorum. Ben elimdeki gigabyte sumo y kasa yerine Aerocool Xpredator 2 kullanıyorum. Soğutucu olarak ta Akasa Venom A20 sıvı soğutucu taktım. Çok memnuum.

Elimde boşta gigabyte sumo y kasa ve Zalman reserator 3 işlemci soğutucu boşta. Onlar da çok iyi parçalardır. İşimi rahatlıkla sorunsuz gördüler

Öncelikle hayırlı olsun sisteminiz. Bende yeni sistem almak üzereyimde acaba bu sistemin monitörlü ve monitörsüz fiyatı nedir ? Kısaca monitörü ne kadara aldınız?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı