[Alındı] İ7 6700K, Z170X Gaming 3 ve Corsair Vengeance LPX 2400 MHz 16 GB RAM

JaroxJamaica

Megapat
Makaleler
12
Yer
Balıkesir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam arkadaşlar. Yakın zaman içerisinde bu 3 parçayı aldım. Ekran kartı zaten vardı ama onu da paylaşmak istedim. :)
1.jpg

• Core i7 6700K
  • Gigabyte Z170X-Gaming 3
  • Corsair 16 GB Vengeance 2400 MHz Dual Channel
Kullandığım soğutucu bu. Soğutucu aşağı sarkıp işlemciye zarar vermesin diye fanları üstten biraz sıkı, alttan gevşek bağladım aşağıya baskı yapmasın diye.
12.jpg

Yakın zaman içerisinde oyun testlerini yapacağım. Size şunu söyleyeyim, 35-45 FPS ile oynadığım World of Tanks'ı 110 FPS ile, 40 FPS ile oynadığım GTA 5'i, 70 FPS ile oynuyorum. :)
Donanımları seçmemde yardımcı olan @Asım Demir ve @Adion dostlarıma teşekkür ederim.

Hayırlı olsun. Sonunda 8150'den kurtuldunuz. Satmayı düşünürseniz kaça bırakabilirsiniz? Anakart ve işlemcim olmadığı için sordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski donanımlarımı satmış bulunmaktayım. 650 TL'ye sattım. FX 8150, M5A97 EVO R2.0 ve 16 GB Kingston 1333 MHz 4x4 RAM.

Hayırlı olsun o anakartta wot bonus kodu var kullan onu, eğer iyi oyuncuysan world of tanks'ta birlikte oynayabiliriz istersen görevleri yapmak istiyorum ama iyi oynayan çok az full noob serverlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı