[Alındı] MSI B150 Gaming M3 Intel i5 6500 GTX 650 Ti Sistem

Şimdilik gayet memnunum. Led ışıkları olsun arka portlarındaki ışıklar olsun çok hoş. Amma ve lakin bahsettikleri ses özelliği ve killer ethernetten pek tatmin olmadım açıkcası . Ya da internet hızım 100kb e düştü o yüzden olabilir :D . Ay başında detaylıca deneyeceğim.

Saydıklarınızdan bir tek Gta 5 e sahibim. Test ettiğim oyunları yazayım isterseniz.
GTA 5 = Texture normal gölge ve çimen yüksek diğer ayarlar very high msaa kapalı 45 60 fps.
Battlefield 4 = High 100 Fps - Ultra 55 65 fps.
Assassin's Creed 2 = Ultra 60 fps
GTA 4 = Tüm ayarlar açık ULTRA 40 fps
CS GO = Ultra 170 180 Fps .
NOT = Tüm oyunları 1440x900 çözünürlükte oynadım. Yeni oyunlar oynadıkça testlerini yazacağım .

Hayırlı olsun.

Neden eski nesil ekran kartı seçtin? Eğer eski sisteminden kalan bir kart ise anlarım :D

@Alperen Cıngıl aynı güç kaynağının 450W modeli bende var. İki sistemimde de VS 450 kullanıyorum. Bu sistemlerde hiç cızırtıyla karşılaşmadım. 650W olanı da aynıdır herhalde. Corsair sonuçta (y)

Hayırlı olsun.

Neden eski nesil ekran kartı seçtin? Eğer eski sisteminden kalan bir kart ise anlarım :D

@Alperen Cıngıl aynı güç kaynağının 450W modeli bende var. İki sistemimde de VS 450 kullanıyorum. Bu sistemlerde hiç cızırtıyla karşılaşmadım. 650W olanı da aynıdır herhalde. Corsair sonuçta (y)
Evet geçen seneden elimde vardı :D . Eski işlemcim ile bir şeye yaramayan ekran kartı yeni işlemci takınca gücünü gösterdi :D . Bazen GTX1070 almasam mı diyorum :D .

Hayırlı uğurlu olsun. Güç kaynağı biraz sıkıntılı. Cızırtılı diyorlar bir sorun varmı ? Parçalardan memnun musun ? İşlemci anakarta fazla mı sence ?
Yok şu ana kadar bir sorunla karşılaşmadım çok şükür cızırtı falan da yok . Ama kasanın fanları biraz ses geliyor. Özellikle turbo ayarında yapınca

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı