[Alındı] MSI R9 380 ve i5 4460 Sistem

@Desemejante Gördüğüme göre sistemi sinerjiden toplamışsınız sinerji hakkında sorular için facebook linkinizi verebilirmisiniz konu ile alakasız oyüzden burdan sormuyorum.

Merhaba arkadaşlar, sistemi @Tristan23 ün önerisi ile aldım. Sistemi araştırmam 2 hafta falan sürdü ve bunda karar kıldım. Kasa parçaları videonun açıklama kısmında mevcut. Amatörce fps testi kasa tanıtımı oldu. Kısa tuttum zaten internet hızı düşük olduğu için. Toplamda 2700 tl'ye mâl oldu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Battlefield 4'de ekran kartı daha yüksek performasn yani Ultra ayarlarda açabilecek iken neden Higt ayarda onadığınızı sorabilirmiyim? Zaten 90 fps göremiyorsunuz monitörünüz yüzünden Ultra'ya alıp 55 60 fps'de oynasanıza. Ayrıca GTA 5'de ayarları göstermemişsiniz çok önemli bir bilgi olurdu bizim için.

@Desemejante Sinerji hakkında sorularım olucak. Kargo ilemi sipariş ettiniz yoksa kendiniz gidip aldınızmı. Ayrıca ödemeyi havele ilemi yoksa kredi kartı ilemi yaptınız söylermisiniz?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı