MSI R9 380, i5 4460 sistem oyun testi

Desemejante

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Msi r9 380 4gb ddr5 256 bit ekran kartı ve i5 4460 tabanlıdır.Videoyu dışardan çektim. Video programı fps'yi etkilediği için. Daha önce de ufak bir kaç test koymuştum high ayarlarda. Bu videodaki ayarların hepsi very high olarak ayarlandı. Sistem parçalarını video açıklama kısmında bulabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Isı değerleri ne kadar peki?
ısı değerlerini hiç ölçmedim program adı verirseniz indirip deneyebilirim.

Değişmedi gibi. Bana oldukça performanslı bir kart geliyor. Siz memnun musunus kartınızdan ?
şuana kadar kartta sıkıntı olmadı ultra ayarlarda oynuyorum bazen gta 5 oyun süresi 4-5 saat sürüyor herhangi bir sıkıntı yok. gayet memnunum sistemden

@Desemejante
Hocam sorması ayıp sistem ne kadara geldi ? Ben i5 3550 ve Sapphire R9 380 Dual-X tabanlı bir sistem buldum güzel bir fiyata. Bir karşılaştırıyim dedim de.

Hocam zalman z3 ün içinde psu gelen yaklaşık 350 tl lik kasasını almışsınız sanırım +80 garantisi olmamasına rağmen sıkıntı çıkarıyormu ? O güç kaynağı yetiyormu o sisteme ? Merak ediyorum çünkü yakın zamanda çok benzer bir sistem alacağım :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı