(Alındı) Pentium G3258 Asus H81m-plus Tabanlı Sistem

Evet arkadaşlar arkadaşımdan 2.ele aldım sistem özellikleri;

İşlemci: İntel pentium g3258
Anakart: Asus H81m-plus
Ram: Gskill ripjawsx 2x4 1600 mhz
Kasa: Zalman z5 midt atx
Psu: Xigmateg tauro serisi 80plus bronze 500w

Arkadaşlar işlemcide stok soğutucu var 4.2 ghz'e overclock edilmiştir, 1-2 saat prima95 testi yapıldı
ve 45 derecenin üstüne çıkmadı. Daha sonradan asus gtx 750ti strix modelini alıcam. Resimleri atmak
için ne programı indirmem gerek? nasıl atıcağımı bilmiyorum. Bu arada işletim sistemi win 10 64 bit.

Bence işinizi garantiye almak için 40 TL gibi bir fiyata güzel bir soğutucu almalısınız. Sistem güzel güle güle kullanın. :)
Teşekkürler, zaten daha yüksek bir frekansa çıkmak için bir işlemci soğutucu alıcam bu cumartesi günü fotoğrafları yükleyecem.

Arkadaş sadece CPU'yu yüke tabi tutmuştur. FPU ve Cache'yide dahil ederse 45 derecede kalamaz.

Arkadaş sadece CPU'yu yüke tabi tutmuştur. FPU ve Cache'yide dahil ederse 45 derecede kalamaz.
Bilmiyorum fotoğrafları attığım zaman bakarsınız.

resim1.png
resim1.png

png1.png
png2.png

arkadaşlar fotoğrafları yüklerken hata aldım sanırım ilk kez attığımdan oldu, neyse geri kalan fotoğrafları atmaya çalışacağım arkadaşlar kusuruma bakmayın.

Adsız.png
png.png
pngs.png

geri kalan fotoğraflarda bu şekilde arkadaşlar, sistemle ilgili fottoğraflar atmamı isterseniz atarım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı