[Alındı] G3258+GTX750Tİ Tabanlı Sistem

Sistem ;
Ne kadar giriş seviyesi de olsa bütcem buna yetti. İnşallah daha iyileri sizin olur.
  • G3258 işlemci 223tl (4.2 GHZ)
  • H81m-p32 150
  • 4gb kingston cl9 ram 113 tl
  • 400 w aercool v2x (12 V den 336w) 170tl
  • MSİ GTX 750ti 440tl (0 ürün get açtırdığım için 440 istanbulda olan gidip elden alsın 400 tl)
İstanbul TR BİLGİSAYAR Alışveriş ilanları sahibinden.com’da! Ürünleri çok uygun.
Dell 1920x1080 E2214H monitör 298 tl.
Xmatek işlemci fanı 60 tl.
Arkadaşlarlar harddiskden cızırtı sesi geliyor, normal midir?
Ben normal olmadığını düşündüm ve Eksen Bilgisayar'a gönderdim. Onlar da normal olduğunu söyledi ama çok fazla deli ediyor adamı. Metale bir şey sürtüyormuş gibi.
Yorumlarınızı ve sorularınızı bekliyorum :D
NOT : Resim boyutu büyük dedi o yüzden hızlı resim ile update yaptım.

1yMDl1.jpg
BMD65j.jpg
EY5649.jpg
j5V1GG.jpg
l7vr6l.jpg
pgB8d0.jpg
vEn8vO.jpg
VVvX1q.jpg
Wn19NY.jpg
ZD7QP0.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle hayırlı olsun. G3258 ile GHz testi gibi bir şey yapabilir misin? Ben de seninkine benzer bir sistemi almayı planlıyorum ama overclock'dan ve bilgisayar ile pek anlamam. Mesela ayrı bir ayar gerektirmeden 3.6 GHz overclock ile bir de 4.2 GHz ile ne kadar fark ediyor performansta?

Biraz daha zorlayıp 4 gb ram daha eklemeniz iyi olur, zira günümüzde 4 gb ram pek yeterli değil. Hayırlı olsun, total de ne kadara mal oldu acaba ?

Öncelikle hayırlı olsun hocam. Sisteminiz gayet güzel olmuş. Fakat aklıma birşey takıldı. Bu önerdiğiniz mağaza güvenilir mi ? Yani ürünler 0 mı satılıyor ?

Öncelikle hayırlı olsun. G3258 ile GHz testi gibi bir şey yapabilir misin? Ben de seninkine benzer bir sistemi almayı planlıyorum ama overclock'dan ve bilgisayar ile pek anlamam. Mesela ayrı bir ayar gerektirmeden 3.6 GHz overclock ile bir de 4.2 GHz ile ne kadar fark ediyor performansta?
Gözle görülür artış var.

Hayırlı olsun.
Sağolun.

Hayırlı olsun, mavi ekransız günler . Oyun testlerini mutlaka bekliyoruz.
Teşekkürler.Oyun testleri yapamam çünkü oyunlar sahte. Online oyun oynamak için aldım sistemi. Crysis 3 ile bf4 oynadım high da kasma yok. Fps 30+

Konsol havasında sistem olmuş, hayırlı olsun.
Teşekkürler.

Biraz daha zorlayıp 4 gb ram daha eklemeniz iyi olur, zira günümüzde 4 gb ram pek yeterli değil. Hayırlı olsun, total de ne kadara mal oldu acaba ?
Evet gerçekten GTA5 gibi oyunlarda yetersiz kalıyor.Haziranda ekliyeceğim. Sağolun.

Öncelikle hayırlı olsun hocam. Sisteminiz gayet güzel olmuş. Fakat aklıma birşey takıldı. Bu önerdiğiniz mağaza güvenilir mi ? Yani ürünler 0 mı satılıyor ?
Evet sıfır.

Hayırlı olsun. Toplamda ne kadara topladınız.
1620 tl.

Şuan 4gb ram daha almış bulunmaktayım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı