[Alındı] Ryzen 5 1500X ve GTX 1060 Sistem

Bizlerin yardımını istiyorsan git şubesine cıngar çıkar allem et kallem et şu rezil siparişi iptal ettir. Sinirlendim ağır konuşucam bizlerin yardımıyla bu sistemi önerenin de bu sitede işi olmaz olmamalı.
Öneren kişiye demek istiyorum ki.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İşletim sistemine 500 lira vermek ile hayatınızın hatasını yaptınız.

PSU çok kötü keşke işletim sisteminden kısıp 700-800 tl ye psu alsaydınız. Ben 250 tl lik bir güç kaynağına sistemimi teslim etmezdim.

Sayın arkadaşım, sistemi hemen iptal et. Bana bütçeni söyle ve olabilecek en iyi parçaları senin için toplayım. Bahsetiğim şekilde yapmazsan bilgisayarı teslim aldıktan 1 saat sonra çok pişman olursun belki şimdi pişman olmaya başlamışsındır.

Xigmatek tauro 80plıs ile everesti değiştiriyorum güç kaynağı önerisi olan varsa yazabilirmi vatandayım. Win10 u iade ettim everestide.

Yokmu yardım eden :/ xigmatek tauro 80plus bronze 700w (600w si yok) alıcam iyimidir?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı