Alındı: Xiaomi Mi 6

alcatel IDOL 4 modelinden iyi midir ? Rekabet yaratmak için demiyorum bunu ama, şu ana kadar gördüğüm en iyi ses performansı olan cihazlardan. iPhone 7 Plus modeline rakip olarak görüldü (Gerçi ZTE Axon 7 ile üç aşağı beş yukarı aynı şey IDOL 4. Bazen Axon 7 önde bazen IDOL 4. Genellikle IDOL 4 önde (Parantez içinde parantez kursam da söylemeden geçmeyeyim az ego kasmak için de yazdım bunu .) İkisi de yenildi ne yazık ki. Ama ne demişler ? Yiğidi öldür hakkını yeme. En azından Moto Z gibi modellerin rahatlıkla üstesinden geldiler.). IDOL 4 modelinin 5 tıkı bir Mono hoparlörün son sesi. Hatta hafiften daha da yüksek denebilir.
Kamerası nasıl ? Kimlerden iyi kimlere rakip ? Şarjı yoğun kullanımda ne kadar götürür ? Hiç yavaşlama olmaksızın kaç yıl dayanır ?

Bu telefonun 800 bandını desteklememesi hakkında deneyimleriniz neler? Alacağım ama aklıma takılan tek soru bu. Vodafone ile kullanan arkadaşım 3G'nin üstüne çıkamıyor. Ben 4,5g kullanamayacağım bir telefonu almak istemiyorum. Türk Telekom kullanıyorum, lokasyon bazlı 4g sorunu yaşar myıım?

Servis delta ise root bl kilidi açmak garantiyi bozmuyor.

Öncelikle cihaz hayırlı olsun benim sorum ekran panelin lgmi jdi mı bakabilirmisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…