Alındı: Xiaomi Mi 6

Sesi çok iyi. Zaten yeni teknoloji hoparlör kullanmışlar. Canavar gibi ses çıkıyor. Youtube'da ses açma 12 tıktan oluşuyorsa 3 tıkta dinliyorum. 4 5 tık kulağımı yoruyor. ( Eski telefonda 10 tıkta 8 tık açıyordum )
alcatel IDOL 4 modelinden iyi midir ? Rekabet yaratmak için demiyorum bunu ama, şu ana kadar gördüğüm en iyi ses performansı olan cihazlardan. iPhone 7 Plus modeline rakip olarak görüldü (Gerçi ZTE Axon 7 ile üç aşağı beş yukarı aynı şey IDOL 4. Bazen Axon 7 önde bazen IDOL 4. Genellikle IDOL 4 önde (Parantez içinde parantez kursam da söylemeden geçmeyeyim az ego kasmak için de yazdım bunu :(.) İkisi de yenildi ne yazık ki. Ama ne demişler ? Yiğidi öldür hakkını yeme. En azından Moto Z gibi modellerin rahatlıkla üstesinden geldiler.). IDOL 4 modelinin 5 tıkı bir Mono hoparlörün son sesi. Hatta hafiften daha da yüksek denebilir.
Kamerası nasıl ? Kimlerden iyi kimlere rakip ? Şarjı yoğun kullanımda ne kadar götürür ? Hiç yavaşlama olmaksızın kaç yıl dayanır ?

Bu telefonun 800 bandını desteklememesi hakkında deneyimleriniz neler? Alacağım ama aklıma takılan tek soru bu. Vodafone ile kullanan arkadaşım 3G'nin üstüne çıkamıyor. Ben 4,5g kullanamayacağım bir telefonu almak istemiyorum. Türk Telekom kullanıyorum, lokasyon bazlı 4g sorunu yaşar myıım?

Telefonu az çok inceledim arkadaşlar. En çok dikkatimi çeken çok hızlı şarj olması. Arayüz zaten çok hızlı ona diyecek bir şey yok. Şarjı dediklerinden hızlı gidiyor. 1 günü kurtarırmı evet kurtarır. Bildirim geldikçe bakarım derseniz 1.5 günü bulur. Telefonu 2000TL'ye aldım. Kamera performansı için biraz daha zamana ihtiyacım var. Parmak okuyucu gerçekten çok hızlı. Ara sıra algılamayabiliyor 1 2 kere basmanız lazım ama ne yazık ki telefonu tutma nedeni dolayısıyla okuyucuya parmağınızı yan okutuyorsunuz ve bu türlü parmağınızı okumuyor. İlla parmağınız ilk okuttuğunuz gibi olucak.

Yorumlara cevap vereyim.
@FurkanHatay Ne türlü bir çizilme anlayamadım ?

@Kenzo Birazdan yüklüyorum deneyeceğim.

@Emircan Gençler Soyulma problemi olacağını sanmıyorum bunu zaman gösterecek. Ben internetten aldığım için servisi çin değil belirli yerler Türkiye'de ki o yüzden root yaptığın zaman garanti devam etmiyor.

@Kağan K Pil 1 günü çıkarabilir çok sıkı kullanımda emin değilim. Oyun testi falan atmak saçma olur bu donanımın neler yapacağını az çok biliyoruz. Eli yakacak kadar bir ısısı yok hafif ısınıyor. Güneşe çıktığın zaman herşey çok net ben yarı parlaklıkta bile her şeyi net görüyorum dahası ne olur bilemem. Ücreti 2000TL.

Diğer arkadaşlar içinde test fotoğraflarını atacağım biraz zaman geçsin :)

Benim testimde şuan 161K'da
Servis delta ise root bl kilidi açmak garantiyi bozmuyor.

Teşekkür ederim, nereden bakacağımı söylersen yardımcı olayım.
20430117_1386724691425568_4564389348807052727_n.jpg

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı