Alındı: Zowie EC1-B (CS:GO Versiyon)

Dün Trendyol üzerinden Gameekstra mağazasından satın aldığım Zowie EC1-B bugün bana ulaştı.
Ürünün fiyatı 359 TL ama Trendyol hesabıma girip "İndirim Kuponlarım" kısmına baktığımda 100 TL indirim kuponu tanımlandığını gördüm ve bu kopun nasıl ve neye göre geldi bilmiyorum. Kardeşimin hesabında bu kupon yoktu.
Ürünü, kullandığım kuponla birlikte 259 TL'ye satın almış oldum. Bence böyle bir mouse için oldukça iyi bir fiyat.

SAM_5609.JPG
SAM_5612.JPG
SAM_5614.JPG
SAM_5615.JPG

Daha birkaç saattir kullanıyorum ve elime oldukça oturdu.
SteelSeries QCK+ Hyper Beast mouse pad ile kullanıyorum, kullanımım oldukça rahat ve mouse pad üzerinde güzel kayıyor.
Önceden kullandığım HyperX Pulsefire FPS mouse ile aynı boyutta diyebilirim. Şu anda oldukça memnunum. Zaten alınabilecek en iyi "Gaming Mouse"lerden birisidir.

Dosya Ekleri

• SAM_5614.JPG
    SAM_5614.JPG
    1,7 MB · Görüntüleme: 33
  • SAM_5615.JPG
    SAM_5615.JPG
    185,6 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleyen: Moderatör:
Cs:Go'dan ruslar gitmedikten sonra mouse'unu da alsanız, terliğini de donunu da alsanız olmuyor be...
Mouse çok güzel duruyor inşallah uzun uzun kullanırsınız, iyi "ace" ler atarsınız :)

Cs:Go'dan ruslar gitmedikten sonra mouse'unu da alsanız, terliğini de donunu da alsanız olmuyor be...
Mouse çok güzel duruyor inşallah uzun uzun kullanırsınız, iyi "ace" ler atarsınız :)
Teşekkür ederim. CS GO konusundaki düşüncelerinize katılıyorum, CS GO olmayan versiyonu daha pahalıydı. :) O yüzden bunu tercih ettim.

Anladım. Ben Zowie almadan evvel Pulsefire ve Corsair Harpoon çok inceledim ve ikisinden birini alacaktım. Harpoon'u geçenlerde deneyimledim ve Pulsefire'ı sadece dışarıdan gördüm. Verdiği hissiyatla birlikte doğru karar olarak Zowie'yi gördüm. Siz ne düşünüyorsunuz diye sormak istedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı