[Alınır] 2000-3000 TL'ye 2. El Toplama Sistem

cozzy

Hectopat
Daha fazla  
Toplama olayları hakkında en ufak bir şey bilmediğim için 2.el almayı düşünüyorum. Siz ya da tanıdığınız birisi varsa benimle iletişime geçerse sevinirim. Aradığım sistem ortalama bir oyuncu bilgisayarıdır. Bütcemde 2000 lira ile 3000 bin lira arasında.

Bir de sorum, sizce Monster Abra a5 ya da bu civarlarda (2800TL) arasında alacağım bir notebookla toplama sistem arasında çok fazla fark olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok fark olur dostum ve o tür bir sistem için forum donanımhabere gir ikinci el donanımlar bölümünden fiyatlara göre linkleri bize at yardımcı oluruz.

Laptop bileşenleri ile masaüstü bileşenleri arasında çook fark olur. Çünkü Laptoptaki bir GTX 860M = GTX 660M gibi.
Bir bileşende bir donanımın sonunda"M" harfi varsa o donanımın performansı yarıya düşer. Benim önerim 2000-3000TL bütçen varsa 2.el yerine Vatan Inventus gibi mağazalara giderek senin yerine onlar toplayıp sana verebilirler.

Laptop bileşenleri ile masaüstü bileşenleri arasında çook fark olur. Çünkü Laptoptaki bir GTX 860M = GTX 660M gibi.
Bir bileşende bir donanımın sonunda"M" harfi varsa o donanımın performansı yarıya düşer. Benim önerim 2000-3000TL bütçen varsa 2.el yerine Vatan Inventus gibi mağazalara giderek senin yerine onlar toplayıp sana verebilirler.
2. el kasa alabilir çok daha yüksek performans elde eder. Dizüstü konusunda haklısın ama sıfırdan toplamak konusunda katılmıyorum.

Sıfır önermemin nedeni 3000TL gibi bir bütçesi var.O bütçeye 2.el önermek yazık olur :)

Sanmıyorum 3000 TL isteyip ikinci el bilgisayar satan bir insan çok eski bir sistem satamaz arkadaşın kendi tercihi ama isterse iyi bir sistem yazabiliriz.

204329246 nolu sahibinden.com ilanına bakarsan güzel bir sistemim satışta.Ddr4 sisteme geçiş yapacağım için satıyorum.Gerekli açıklamaları ilanda görebilirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı