Alıp Pişman Olduğunuz Cep Telefonları

Gm 5 plus 2 yıldan fazla oldu kullanıyorum. Sıfır sıkıntı 2.el 650liraya almıştım. Paramın tam karşılığını değil fazlasını verdi ki hala daha çok memnun bir şekilde kullanıyorum.

A7 2016. Şu an elimdedir kendisi. 1800 lira saymıştım fiyatı gayet iyi olmasına rağmen performans konusunda aynı şeyleri söyleyemem(PUBG resmen hiç oynatmıyor). Aynı fiyatabir Xiaomi alsaydım çok daha iyi olurdu.

Sony Xperia C5 Ultra. Aslında ilk zamanlar çok iyi anlaşıyorduk. 1. yılın sonunda gerçek yüzünü göstermişti. 2.5-3 sene bu telefonla geçirdim. Gerçekten zor zamanlardı :D

Samsung S3 kadar sorunlu telefon görmedim, az daha koyup keşke Note 2 alsaydım zamanında.
Telefonu 3 seneye yakın kullandım bir sorunla karşılaşmadım o zamanlar telefonla çok uğraşıyordum kaç sefer elimden düştü bana mısın demedi. Şu an başka telefon kullanmıyorum ama S3 hala çekmecede bekliyor üstelik çalışıyor. Geçen sene arkadaşa Android 7 rom attırdım S3'e. Ben dahil bir çok kişinin övdüğü telefon sende nasıl sorun çıkartıyor ilginç yemin ediyorum.

Telefonu 3 seneye yakın kullandım bir sorunla karşılaşmadım o zamanlar telefonla çok uğraşıyordum kaç sefer elimden düştü bana mısın demedi. Şu an başka telefon kullanmıyorum ama S3 hala çekmecede bekliyor üstelik çalışıyor. Geçen sene arkadaşa Android 7 rom attırdım S3'e. Ben dahil bir çok kişinin övdüğü telefon sende nasıl sorun çıkartıyor ilginç yemin ediyorum.
S4 çok kullandim, şuan S7 Edge kullaniyorum. S3'te Gorilla Glass sağlam cam ama sorun o değil. Pil eskimesi, çerçeve ve arka kapakta soyulmalar, stabil çalışmama ve her güncellemede fazlasıyla yavaşlama mevcuttu. Benim görüşüm bunlara dayanarak kötüydü. Rom atılmış hali iyi olabilir ama garanti dışına çıkarmak veya kurcalamak göre değil.

Sent from my SM-G935F using Technopat mobile app

S4 çok kullandim, şuan S7 Edge kullaniyorum. S3'te Gorilla Glass sağlam cam ama sorun o değil. Pil eskimesi, çerçeve ve arka kapakta soyulmalar, stabil çalışmama ve her güncellemede fazlasıyla yavaşlama mevcuttu. Benim görüşüm bunlara dayanarak kötüydü. Rom atılmış hali iyi olabilir ama garanti dışına çıkarmak veya kurcalamak göre değil.

Sent from my SM-G935F using Technopat mobile app

Rom atılmış hali de iyi değil. Türkiye'ye gelen 1gb modeli. Amerika modeli ise hem 4G hem de 2gb ram'e sahip. O daha stabil.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı