Alışveriş için Amazon vs Hepsiburada

Emirizmir

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. ASUS ROG STRIX Scar 17 G733zs laptop alacağım. Şu anda bu laptopu satan 2 firma var onlarda gamers arena ve gpn teknoloji.
İki firmada hem Amazon'da hem de Hepsiburada'da bu laptopun satışını yapmakta. Aynı zamanda iki firma içinde kötü yorumlar okudum. Alacağım alışverişin elimde patlaması sonucunda hayatımın kararma olasılığı var bu sebepten hangi satıcıdan ve hangi siteden almalıyım konusunda çok kararsız kaldım.
Sizce Amazon mu müşteri desteği konusunda daha iyidir yoksa Hepsiburada mı?
Ayrıca gpn teknolojileri mi daha güvenilir gamers arena mı?
Bu arada şunu da belirteyim iki firmada Hepsiburada'da olumlu yorum almışken Amazon'da yorumlar çok kötü.
Yardımcı olan herkese teşekkürler.

Merhaba. ASUS ROG STRIX Scar 17 G733zs laptop alacağım. Şu anda bu laptopu satan 2 firma var onlarda gamers arena ve gpn teknoloji.
İki firmada hem Amazon'da hem de Hepsiburada'da bu laptopun satışını yapmakta. Aynı zamanda iki firma içinde kötü yorumlar okudum. Alacağım alışverişin elimde patlaması sonucunda hayatımın kararma olasılığı var bu sebepten hangi satıcıdan ve hangi siteden almalıyım konusunda çok kararsız kaldım.
Sizce Amazon mu müşteri desteği konusunda daha iyidir yoksa Hepsiburada mı?
Ayrıca gpn teknolojileri mi daha güvenilir gamers arena mı?
Bu arada şunu da belirteyim iki firmada Hepsiburada'da olumlu yorum almışken Amazon'da yorumlar çok kötü.
Yardımcı olan herkese teşekkürler.
Gamers Arenadan bir dual ram almıştım sıkıntı çıktı ama aradığımda teknik servise yönlendirip yardımcı olmuşlardı bence sıkıntı çıkmaz içiniz rahat olsun.

Her iki firma da müşteri memnuniyetine gerçekten değer veriyor. Her iki firma ile de onlarca kez çalıştım. Amazon bende bir tık daha yukarıda diyebilirim. Diğer sitelere göre üründe fiyat farkı varsa yine de Amazon'dan alışveriş yapıyorum.

Hepsiburada dan aldığım mouse un iadesini kabul etmemişlerdi satıcı Hepsiburadanın kendisi olmasa da benim için Hepsiburada ya yazar o yüzden Amazon diyorum.

Geri
Yukarı