Alışveriş Sitelerinin Link Paylaşımına Denetim Getirilmeli

Alışveriş Sitelerinin Link Paylaşımına Denetim Getirilmeli?

• Oy verenlerin toplamı
    10

zeybek91

Hectopat
Alışveriş Sitelerinin Link Paylaşımına Denetim Getirilmeli
Site Yönetimi: @Ali Güngör @Recep Baltaş @MF
Bu neden olmalı?
  • Çünkü alışveriş siteleri çalışanları veya bilmeden forumdaki üyeler paylaştığı linkler sayesinde kullanıcılar mağdur olabiliyor.
  • Çünkü bazı üyeler alışveriş sorunlarına bakmıyor(yeni üyeler) veya buradaki konular dağınık olduğundan alışveriş sitesine ait toplu veya kesin bir bilgi edemiyor.
  • Çünkü bazı siteler Technopatın popülizmini kötüye kullanıp kullanıcılara zarar veriyor. Bundan dolayı Techonopat da zarar görüyor.

Bu nasıl olmalı?
  1. İlk olarak her alışveriş sitesi için sitenin değerlendirme anketinin olduğu iyi kötü yoruma açık bir konu olması lazım. Kullanıcılar bu linklere tıkladıklarında ilk bu konuya yönlendirmeli ardından bu konu üzerinden siteye yönlendirmeleri gerekir. Sonuç olarak kullanıcıyı site hakkında tam bilgilendirir. Technopat'ın üzerindeki zarar azalmış ve kullanıcının hakimiyetine kaymış olur.
  2. Bu madde daha sonra gerçekleştirilebilir. Bu alışveriş sitelerinde yaşanan sorunlara dayalı siteye ceza uygulanması bu ceza 1 saat ile 1 ay belki daha fazla süre arasında siteye ait link paylaşımını yasaklama bu süre kullanıcının forumda bulunduğu süre mesaj sayısı beğeni sayısı cevap sayısı kayıt olduğu tarihe göre ve sorunun türüne göre belirlenebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı