Alkol alışkanlığını nasıl bıraktınız?

Şey mi denesek ?
Lipton ice tea, Şeftali meyve suyu, CocaCola, Fanta falan.

Hocam denedim inanın, bir zaman boyunca işime de yaradı. Ama sonradan yine aklıma geldi. Ne yalan söyleyim, elim falan titremeye başlıyor. Sonrasında da işte alkol...

Biriyle yaşıyorsanız onun size içirtmemesini sağlayabilirsiniz.

Biriyle yaşıyorsanız onun size içirtmemesini sağlayabilirsiniz.
Annem ve abim ile yaşıyorum. Her ikiside biliyor. Ama saklayarak içiyorum öyle söyleyim :/ Eğer söylersem çok üzülürler. Annemin de hastalığı var. Onun da kötü olmasını hiç istemem. O Yüzden saklıyorum.

Alkol içeceğiniz zamanı başka bir yere harcamayı deneyin, veya ben bunu içmemeliyim, yapmamalıyım diyerek bırakabilirsiniz, bu iş sizde bitiyor ve en fazla ne yapabiliyorsanız onu yapın.

Alkol içeceğiniz zamanı başka bir yere harcamayı deneyin, veya ben bunu içmemeliyim, yapmamalıyım diyerek bırakabilirsiniz, bu iş sizde bitiyor ve en fazla ne yapabiliyorsanız onu yapın.
Hocam aynı zamanda oyun oynarım. Şöyle söyleyim, alkole vereceğim parayı bazen oyunlara verdim, oynarım zaman geçer diye. Ama olmadı. Gerek dışarda harcadım, gezdim falan ama eninde sonunda kendimi barda buldum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…