Alkol alışkanlığını nasıl bıraktınız?

Hocam sizden tek isteğim lütfen ama LÜTFEN troll yanıt vermeyin. BU konu çok önemli benim için. BU KONUYU TROLL AMACIYLA AÇMADIM. LÜTFEN TROLL YANIT ATMAYIN.

Hocam, inanın denedim azaltmayı, ama başaramadım. İnanın bana sabah uyanır uyanmaz bile canım alkol, en azından sarhoş yapcak bir şeyler çekiyor. Ha yanlış anlaşılmasın, o kadar kötü değil, sadece ALKOL. Kötü maddeler vs. kullanmadım,kullanmamda.
Şey mi denesek ?
Lipton ice tea, Şeftali meyve suyu, CocaCola, Fanta falan.

Biriyle yaşıyorsanız onun size içirtmemesini sağlayabilirsiniz.
Annem ve abim ile yaşıyorum. Her ikiside biliyor. Ama saklayarak içiyorum öyle söyleyim :/ Eğer söylersem çok üzülürler. Annemin de hastalığı var. Onun da kötü olmasını hiç istemem. O Yüzden saklıyorum.

Alkol içeceğiniz zamanı başka bir yere harcamayı deneyin, veya ben bunu içmemeliyim, yapmamalıyım diyerek bırakabilirsiniz, bu iş sizde bitiyor ve en fazla ne yapabiliyorsanız onu yapın.

Alkol içeceğiniz zamanı başka bir yere harcamayı deneyin, veya ben bunu içmemeliyim, yapmamalıyım diyerek bırakabilirsiniz, bu iş sizde bitiyor ve en fazla ne yapabiliyorsanız onu yapın.
Hocam aynı zamanda oyun oynarım. Şöyle söyleyim, alkole vereceğim parayı bazen oyunlara verdim, oynarım zaman geçer diye. Ama olmadı. Gerek dışarda harcadım, gezdim falan ama eninde sonunda kendimi barda buldum.

Geri
Yukarı