Alkol kullanımından sonra Fanta şişesine alkol geçmiş olabilir mi?

Fengle

Yoctopat
Daha fazla  
Dün dışarı çıktım volim içtim. Eve geldiğimde Fanta'yı dikledim, bugün 2 yaşındaki kardeşim arta kalan Fanta'yı bitirmiş ve şu an karnı ağrıyor açıkçası böyle bir ihtimali çok düşünmüyorum ama içimede bir şüphe düşüyor. Sorum şudur dudağıma alkol bulaşıp Fanta'nın içinden kardeşime geçmiş olabilir mi? Evet biraz komik bir soru ama bu sorudan dolayı 1 saattir başım ağrıyor.

Böyle bir şey olsa bile Fanta'ya karışacak olan maksimum 1 damladır. Volim'in alkol oranı %15 falandır. 1 damla sıvının %15'i oranındaki alkolün kimseye zarar vereceğini sanmam.

Dün dışarı çıktım volim içtim. Eve geldiğimde Fanta'yı dikledim, bugün 2 yaşındaki kardeşim arta kalan Fanta'yı bitirmiş ve şu an karnı ağrıyor açıkçası böyle bir ihtimali çok düşünmüyorum ama içimede bir şüphe düşüyor. Sorum şudur dudağıma alkol bulaşıp Fanta'nın içinden kardeşime geçmiş olabilir mi? Evet biraz komik bir soru ama bu sorudan dolayı 1 saattir başım ağrıyor.

Volim'in etkisi Fanta'ya girme oranı var. Bir doktor kontrol etsin bence.

Hocam bence de geçmemiştir de 2 yaşındaki bebeğin fanta içmesi zaten problem değil mi?

Geri
Yukarı