Alkole ne iyi gelir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam benim bildiğim alkolün yanında şeker tüketmeyin derler. Alkolün kana karışma sürecini hızlandırdığı için.
Alkolün yanında değil, alkolden sonra. Alkolden sonra şeker tüketirseniz alkol daha çabuk sindirilip idrara dönüşür.

Boğazına parmak at, bol bol kus. Kusmadan rahat uyuyamazsin, midende durmasin. Bol bol su iç, bir dus al.

Rahatlaman için kusman lazım. Git bir daha 1,5'lik şarap iç. Kustuktan sonra daha iyi hissedersin.

Şekerli şeyler yiyebilirsin iyi geliyor diye biliyorum.

Buraya bunu soracak hale geldiysen alkol beynindeki tüm hücreleri öldürmüş. 18 olup büyüme ibaresi olarak alkol tükettiğini tüm internet camiasına duyurdun.
Tebrikler, şimdi uyuyabilirsin.
Kendini düşünen arkadaşlar zaten alkol kullanmaz. :) Sırf internete duydu diye alkol kullanacak birisi kendinde değildir.

Sigara, alkol gibi şeylerden nefret ediyorum.
Tadını bilmem asla bakmadım ama kokuları iğrenç. Ailemde ikisini de içen olmadığından mutluyum.
Temiz akciğer.
Tabii ki uzak durulması sağlığımıza olacaktır.

Buraya bunu soracak hale geldiysen alkol beynindeki tüm hücreleri öldürmüş. 18 olup büyüme ibaresi olarak alkol tükettiğini tüm internet camiasına duyurdun.
Tebrikler, şimdi uyuyabilirsin.

Bilincim yerinde ki bunu buraya yazdım. Yoksa çoktan sızmıştım. Ayrıca alkol içmem kimseyi ilgilendirmiyor çok da büyük bir mesele değil. Ne iyi gelir diye sormuştum ama siz sadece beğeni almak için linç etmeye gelmişsiniz. Yine de yorum için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı