Bunalıma ne iyi gelir?

Müzik zevkimden memnunum bir adet müzik programı bulacağım ve yarın yapmayı düşündüğüm şu.
1.annem gil sabah temiz haca için gölün kenarında kahvaltıya gidicekler onlar saat 11 gibi orada olacaklar ben bisiklet ile önden gideceğim saat 9 civarı 1 saat bisiklet saat 10
2. sipor yapacağım 1 saat sipor saat 10
3.1 saat daha pedal çeviricem.
4.annem gil gelmiş olur güzel bir kahvaltı yaparım 1saat daha sipor yapıp her gün böyle devam ederim diye düşünüyorum.
Sipor hareketlerini öğrene bileceğim bir yer var mı?
Hocam spor hareketleri için elinizin altında ufak bir bütçeyle dahi olsa bir çift dumbell olsa enfes olur, ona da param yok der iseniz telefon için spor uygulamaları var. Çok basit gözüküyor olabilir ama eğer disiplinli bir şekilde ilerler iseniz faydasını kesinlikle görürsünüz.

Hocam spor hareketleri için elinizin altında ufak bir bütçeyle dahi olsa bir çift dumbell olsa enfes olur, ona da param yok der iseniz telefon için spor uygulamaları var. Çok basit gözüküyor olabilir ama eğer disiplinli bir şekilde ilerler iseniz faydasını kesinlikle görürsünüz.

Dumbelllar ne kadar ortalama.

Arkadaşlar bu aralar çok bunaldım evde duruyorum yapacak bir şey yok. PC'ye bakıyorum gene oynayacak bir şey yok. DC'den Ark'lar ile sohbet ediyorum gene sıkılıyorum. Telefona bakim bir şey yok dışarı çıkayım çok sıcak gece çıkayım arkadaşlar müsait olmuyor. Yatıyorum kalkıyorum tık yok çok sıkıldım ve bunaldım. Bir şey önerin ne yapabilirim?
Cik disariya kiz tavla.

Yeni konular

Geri
Yukarı