All in One pc önerisi

Merak ettiğimden soruyorum, neden toplama bilgisayara izin yok? :)
Marka takıntısı sanırım yada toplamanin sağlıklı olacağını düşünmüyor da olabilir belki de garanti verilmediği için hani pc alırken iki yıl garantili felan diyorlar ondanda kaynaklı olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
O sadece toplamanin güvencesinin olmadığını düşünüyor. :D
Dalgasına dedim, çok rastlamıyoruz nede olsa PC işlerine karışan annelere :D Tabiki sonuçta tanımadığı markalar işe karışacak. Casper gibi kar amacından başka bir şey gütmeyen firmalardan çok, kalite amacı güden firmalar( MSİ gibi).

Dediğim gibi toplama candır. Anneni ikna etmeye bak dostum. Gerekirse Vatan PC'deki elemanlara danışın. Toplama da bir parçan arıza yaptımı götür ver servise. Komple sistemi götürmek zorunda değilsin.

Peki toplama olarak nasıl birsey önerirsiniz bütçe belirttigim gibi en fazla 3 bin. 2 bin de bir toplama olursa ve crysis 3 gibi en yüksek performansli oyunları rahat oynayabilecek bir toplama olursa annemi ikna etmeye çalışcam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Garipsenecek bir şey yok arkadaşlar. Kasa toz oluyor ve çok yer kaplıyor diye bizim eve de All in One alırdı annem. Fiyatları daha pahalı tabii. Linteki MSI seni idare eder uzun süre.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı