All In One PC oyun ve iş için alınır mı?

VUHD

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, başlıkta da yazılmış olduğu gibi, All in One bilgisayar oyun, edit, render, yayın, iş programları, kayıt gibi mevzuları halledebilir mi? Sizin tecrübeniz ya da öneriniz var mı? Taşınabilir ve yer kaplamaması yönü için düşünüyorum almayı. Laptop seven biri değilim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Modelden modele değişecek bir durumdur ama asıl amaçları ofis ortamındaki kargaşayı önlemek olduğu için. Genellikle iş gereksinimlerini karşılayacak özellikte olurlar. İyi bir ekran kartlı model bulursan edit, render işlerini rahatlıkla halledersin ama oyun konusunda bir şey diyemeyeceğim.

Hiç oyun için All In One PC görmedim belki yoktur belki vardır onun özelliklerine bak anlamıyorsan oyun testlerine bak

Merhabalar, başlıkta da yazılmış olduğu gibi, All in One bilgisayar oyun, edit, render, yayın, iş programları, kayıt gibi mevzuları halledebilir mi? Sizin tecrübeniz ya da öneriniz var mı? Taşınabilir ve yer kaplamaması yönü için düşünüyorum almayı. Laptop seven biri değilim.
Hocam ben kullanmadım ama Masaüstü ile aynı olacağını tahmin ediyorum. Performans konusu içindeki donanıma bağlı. Birde HP Lenovo gibi markalar dışında cidden çok kötü All in One bilgisayarlar var. Ama pek taşınabilir olacağını sanmam çünkü gene büyük bir kasa. Yani evet Monitör içinde var ama cidden hala büyük olacak. Ama yani Arabanın bagajına koyarak taşınabilir. Yani kısacası alınır ama donanımı düşük alırsanız Edit, Render ve oyun performansı çok iyi olmaz.

Geri
Yukarı