Allah Hiç Kimseye Böyle Baba Vermesin!

Kadına el kaldırılmamalı, bir de kocası olacak adam ise, cezası ne ise hemen çekmeli, bu devirde babana bile güvenmeyeceksin, neyse yazacak çok şey varda yeri değil be kardeşim, Allah annene ve sana yardım etsin...

Bir dakika bile beklemeniz hata. Hemen şikayet edin, aile içi şiddet... Hele ki kadına şiddet affedilir bir şey değil.

Çekebilrsen işinib garanti olduğu bir zamanda al telefondan video/ses kaydı git polise gerisini polis halleder merak etme.
Onun dısında oku ve kurtulmaya bak

Annene ve kendine yapacağın en büyük iyilik okuyup kendini kurtarmaktır. Daha sonra anneni alıp gidersin. Şikayetten bir şey çıkmaz. Annesi de şikayet etmeyi biliyordur herhalde, o etmediğine göre çocuğu etse ne olacak. Bu ülkede öldürüleceğim, koruma sağlayın şikayetleri bile umursanmıyor. Sonuç, kadın cinayetleri, şiddetleri.

Babanın da erkekliğini bir erkek önünde görmek isterdim. Kadına el kaldırmak en büyük acizliktir.

Arkadaşlar, bu konuyu babanızın kıymetini bilin diye açıyorum. Az önce annemle babam kavga ediyordu, onları sakinleştirmeye çalışırken, babam çok sinirlenip bana küfretmeye başladı, ondan sonra beni itti. Bacağım falan yaralandı. Şu an ayak üstüne basamıyorum. Yarın nasıl okula gideceğim bilmiyorum. Ama bayağı şoka falan girdim. Arkadaşlar, babanızın kıymetini bilin çünkü bu devirde pek insanlık yapan insan yok. İyiliğini düşünüyoruz kötülüğünü gören yine biz oluyoruz.
Yaşın kaç sorabilirimiyim konuyla bi alakası yok ama geçmiş olsun bu arada.

Yalnız duyduğuma göre suçmuş.
Senin için geçerli değil bu durum. Reşit olan kişiler için geçerli.
@NoName472 Denildiği gibi okuyup kendini kurtar. Eğer baban çok şiddete eğilimli biri değilse zamanla unutulur gider. Ama babanın yaptığı hareket gerçekten çok kabul edilemez bir hareket. Abinin bundan haberi var mı? Arayıp söyleseydin keşke.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı