Kimseye katlanamamak

Hocam eğer özel bir neden değilse hoşlandığınız kızla vakit geçirmenizi öneririm ancak o hayata sizi tekrardan bağlar :)
Şu anda hoşlanmıyorum hocam.

Asosyallik değil de antisosyallik. Daha önceki ilişkilerinde bokunu çıkarmış olabilirsin. O yüzden bıkkınlık normal. Az ve öz arkadaşlar edin. Zaman geçirdiğinde iyi hissettirecek.
Arkadaşlarım değil ben yetersiz hissediyorum arkadaşlarım gerçekten eğlenceli insanlar fakat yanlarında sıkılıyorum. Normalde bana eğlenceli gelen şeyleri onlarla yapınca sıkılıyorum, garip bir his.

Onla konuşurken zevk aldığım tek 1 tane arkadaşım var. O da 5 yıllık arkadaşım fakat sanal bir arkadaşım. Onunla oyun oynarken çok zevk alıyorum konuşurken de öyle. Fakat iş diğerlerine gelince öyle olmuyor.

Arkadaşlarım değil ben yetersiz hissediyorum arkadaşlarım gerçekten eğlenceli insanlar fakat yanlarında sıkılıyorum. Normalde bana eğlenceli gelen şeyleri onlarla yapınca sıkılıyorum, garip bir his.
Hmm. Depresyonda olabilirsin bazıları bunu fark etmiyor bile. Hayattan zevk alma güdüleri kaybolur bir süre ben de yaşadığım için çok kötü bir şey.

Hayattan zevk alabiliyorum hocam hatta gülüp eğlendiğim çok an oluyor ailem sağolsun.
Arkadaşlarından sıkılmışsın o zaman. Yeni kişilerle tanışana kadar soğuma süresi koy.

Olabilir hocam fakat yeni birisiyle tanışmakta içimden gelmiyor hiç.
O zaman onları da kırmadan bir süre dinleneceğini söyle. Fazla yakınlık kabak tadı verebilir. Lezzeti arttırmak için özlemek önemlidir.

Geri
Yukarı