"Alleher" güvenilir mi?

Bende sipariş verdim kapıda ödeme ile AirPods Pro 2850 lira bakalım inşallah orijinal çıkar keza Apple zammından sonra 5400e çıktı😄

Gerçek gönderilirse iyi ticaret 😂😂
Bende sipariş verdim kapıda ödeme ile AirPods Pro 2850 lira bakalım inşallah orijinal çıkar keza Apple zammından sonra 5400e çıktı😄

Kapıda ödeme vardı gerçi, bende öyle yapsaydım keşke 😅

Son düzenleme:
Üründen ben de almıştım. Bugün elime ulaştı orjinal ürün geldi, şuanlık bir problem yaşamadım.
Ben de sorunsuz kullanıyorum orijinal ürün geldi. Arkadaşlar size ulaştığında siz de yorum atar mısınız merak ettim.
Arkadaşlar dikkat yorumlar büyük ihtimalle hepsiburada'dan çekilmiş. Dikkat ediniz! kapıda ödeme seçeneği var.
Ben de ürüne yorum yazmıştım.

Üründen ben de almıştım. Bugün elime ulaştı orijinal ürün geldi, şu anlık bir problem yaşamadım.

Dostum kulaklık ve şarj kutusu olarak geldi değil mi? Herhangi bir sorun yok mu?
Üründen ben de almıştım. Bugün elime ulaştı orjinal ürün geldi, şuanlık bir problem yaşamadım.
Dostum ürün kulaklık ve şarj kutusu olarak eksiksiz geldi di mi?

Dostum kulaklık ve şarj kutusu olarak geldi değil mi? Herhangi bir sorun yok mu?

Dostum ürün kulaklık ve şarj kutusu olarak eksiksiz geldi di mi?
Kardeşim sorun o değil gelir gelmesine ama piyasada çok çakma var replika İstanbul ürünü yani adam sana kulaklık gönderir kutusu hediyeyi aynı ama şuan bile fiyatı aynı yani ticarette kimse bu kıyağı babasına yapmaz bu sitede bi bokluk var

Geri
Yukarı