Alman kurdu çiftliği nereden bulunur?

Cemtastan23

Hectopat
Makaleler
1
Şehir içinde o kadar çok dükkan, ev gibi yerler gezdim ve neredeyse hiçbiri düzgün değildi. Alman çoban diye kırma köpek satanlar vs. dolu. Petshop'dan asla alışveriş yapmam, sadece bir ırk üzerine yoğunlaşmış çiftlik arıyorum. Şehir içi veya dışı fark etmiyor artık. Bu tür çiftlikleri nereden bulabilirim?
YouTube'da içerik üretenler çok gereksiz fiyat biçiyor, yani 6 haneli sayılar gördüm neredeyse ama yine de bildiğiniz YouTube'da varsa o da olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun ticaretini yapan kişiler özellikle bir ırk üzerine çiftlik açmıyor. Denizli'de gittiğim çiftlikte 10 ayrı alan vardı mesela. Birinde dobermanlar, birinde sibirya kurtları, birinde alman kurtları, birinde belçika kurtları bulunuyordu. İnternetteki çoğu ilanda bu tarz çiftliklerden çıkıyor zaten.

Bunun ticaretini yapan kişiler özellikle bir ırk üzerine çiftlik açmıyor. Denizli'de gittiğim çiftlikte 10 ayrı alan vardı mesela. Birinde dobermanlar, birinde sibirya kurtları, birinde alman kurtları, birinde belçika kurtları bulunuyordu. İnternetteki çoğu ilanda bu tarz çiftliklerden çıkıyor zaten.
Bazıları var. Mesela sadece Doberman üreticiliği yapan birçok kişiyle tanıştım ama Alman kurdu bulamıyorum. Bu arada tek bir ırk olmasına da gerek yok dediğiniz gibi de olur.

Geri
Yukarı