Almanca, matemetik ve fizik ile sınıfta kalınır mı?

ZeroTw02

Hectopat
Yer
Çorum/Merkez
Daha fazla  
Meslek
(12.sınıf öğrencisi)
Geçeceğimi tahimi ettiklerim: Edebiya, tarih, biyoloji, kimya, din, sağlık, bilişim.

Kalacağımı tahmin ettiklerim: Almanca, matematik, fizik.

Sizce kalma olasılığım var mı?

Eger canli derslere biraz da olsa katilim yaptiysan ve siniftaki davranislarin normal ise hocalarla konusup sozlu notlarini yuksek alabilirsin, bu dediklerimin 2 side sen de yoksa 3 dersten de kaldin demektir. Sinifta kalmazsin ama seneye 3 dersden daha kalirsan ve sorumluluk sinavlarini da gecemezsen sinif tekrari yaparsin. Not: Edebiyat ve Almanca gecmesi zorunlu dersler diye biliyorum o yuzden Almanca'nin sorumluluk sinavini gecmen gerek.

Eger canli derslere biraz da olsa katilim yaptiysan ve siniftaki davranislarin normal ise hocalarla konusup sozlu notlarini yuksek alabilirsin, bu dediklerimin 2 side sen de yoksa 3 dersten de kaldin demektir. Sinifta kalmazsin ama seneye 3 dersden daha kalirsan ve sorumluluk sinavlarini da gecemezsen sinif tekrari yaparsin. Not: Edebiyat ve Almanca gecmesi zorunlu dersler diye biliyorum o yuzden Almanca'nin sorumluluk sinavini gecmen gerek.

Derslere internet problemleri yüzünden %60 girebildim hocalarla ara sıra konuşuyorum ve hocalar bize kolay sorup biraz puan ekleyebilirler miş Almanca sormluluk sınavını zorlarsam geçebilirim teşekkürler.

Geri
Yukarı