Almanca ve Fizik dersi bir günde bitebilir mi?

403329

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Bursa
Merhabalar, Fizikte tek eksiğim "Özkütle". Zaten tam işlemedik, yarım yamalak. Almancada baya eksiğim var. İkisini de bir günde bitirebilir miyim?

Zor gibi görünüyor, iki gün önce İngilizce ve Almancadan sınavım vardı, konuları bırakın zor yetiştirmeyi, yetiştiremedim ve sınavdan çok düşük notlar bekliyorum. Teselli etmeden de olmaz, eğer dikkatinizi dağıtacak şeyleri odanızdan kaldırarak verimli bir şekilde ders çalışırsanız en azından konuların çoğunu yetiştirebilirsiniz, başarılar dilerim.

Merhabalar, Fizikte tek eksiğim "Özkütle". Zaten tam işlemedik, yarım yamalak. Almancada baya eksiğim var. İkisini de bir günde bitirebilir miyim?
Fiziği tamamlayın bence. Almanca yapılabilir mi bilmiyorum. Video felan bakabilirsin ama ne kadar faydası olur bilemem. Ama bence fiziği bitirebilirsin.

@shinei Hocam fizikten problemim yokta, Almanca bitmiş durumdayım hiç bir şey bilmiyorum. Teşekkür ederim bu arada hocam inşallah sizde bende yüksek alırız.
Fiziği tamamlayın bence. Almanca yapılabilir mi bilmiyorum. Video felan bakabilirsin ama ne kadar faydası olur bilemem. Ama bence fiziği bitirebilirsin.

Hocam Özkütle ile ilgili videolar izledim, sorularda çözdüm dün. Almancaya çalışırım, çalışırım derken son güne geldim. Fiziği tekrar edeceğimde Almancadan hiç bir şey bilmiyorum onu ne yapacağım diye düşünüyorum?

@shinei Hocam fizikten problemim yokta, Almanca bitmiş durumdayım hiç bir şey bilmiyorum.
Ben Almancadan sınav olduğumda yönergeler bile Türkçe değildi 😀, işin birazcık zor gibi dostum, Almancada dil bilgisi ve kelime dağarcığını olabildiğince genişletmek daha faydalı olabilir.

Ben Almancadan sınav olduğumda yönergeler bile Türkçe değildi 😀, işin birazcık zor gibi dostum, Almancada dil bilgisi ve kelime dağarcığını olabildiğince genişletmek daha faydalı olabilir.

O zaman hiç dokunmayayım hocam, yönergeler bile Türkçe değilse şansım bile yok o zaman. Fiziğe yoğunlaşayım en azından ondan kurtarırım.

Benim de fizik ve Fransızca var artık gece 1 e kadar çalışıp ve sabah 6 da kalkıp bitirmek istiyorum.

Kaçıncı sınıf hocam?

Geri
Yukarı