Almanya hakkında bilgiler verir misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Elinde hiç bir devlet olmamasından iyidir, aynen bu kafaylan devam et sen. Rahat yaşamak için memleketini satan insan tipi buyurun.
Gel'de kızma arkadaş Atatürk'e bir şey demedim. Devlete'de bir şey demedim. Memleketi satıyormuşum. Bir vatan haini ilan etmediğin kaldı.
Onların ya da bizim Atatürk'ümüzün olup olmaması önemli değil o zaman? Konu tartışmaya gideceği için daha fazla konuşmaya gerek yok, çok hassasım bu konu da.
Kardeşim ben Atatürk'ümüz olup olmaması önemli değil demedim. Sadece onun kurduğu ülkeyi nasıl bir hale soktularsa artık Atatürk diye diye hep yaptıklarını kapatmaya çalışıyorlar. Yani ülkeye yönetenlerde sorun var demek istedim.
Ülkemizi kötüleyen annesini babasını kötüler çünkü zamanında yurt dışına gitmemişler
Ben yurtdışına gitsem vatan haini mi oluyorum? Anama babama kötümü davranıyorum demek istiyorsun? Artık bir şey diyemeyeceğim.
Ülkemiz dört dörtlük değil, eksikliklerimiz var ama bunada şükür savaşda değiliz, karnımız tok, giyeceğimiz elbise, barınabileceğimiz ev var çoğumuzun.
Zaten sizin gibiler hep buna da şükür çeke çeke bu hale geldi. Savaşta değil miyiz ? Yapma biz sadece savaşın dışındayız ama bazıları içinde bunları'da unutma!
Son olarak @Halil1905 Teşekkür ederim. Beni savunur nitelikte konuştuğun için

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yurtdışına gitsem vatan haini mi oluyorum? Anama babama kötümü davranıyorum demek istiyorsun? Artık bir şey diyemeyeceğim.
Ben gitme anlamında demiyorum. Yerleşme. Bu ülkeyi beğenmeyen annesini babasını da beğenmez neden gitmediler buradan zamanında kusura bakmayın.
Zaten sizin gibiler hep buna da şükür çeke çeke bu hale geldi. Savaşta değil miyiz ? Yapma biz sadece savaşın dışındayız ama bazıları içinde bunları'da unutma!
Son olarak @Halil1905 Teşekkür ederim. Beni savunur nitelikte konuştuğun için
Unutma enflasyonu tek haneye de düşüren bu hükümet çıkaranda. Ben savunmuyorum kimseyi birçok eksikliğimiz de var ama siz çok abartıyorsunuz. Buyurun parti kurun. Buyurun oy alın. Bu ülkenin eğitimi çok kötü, huzur yok, trafik sorunları var, hayat pahalı vs. Ben eleştiriyorum fakat gidipte Avrupa devletlerine şikayet etmek... Bu nasıl bir mantık. Vize alıp gidebilirsiniz yasak yok. Fakat her konuya habire kriz var o var şu var, Avrupa çok iyi deyipte kalmayın bu ülkede.

Son düzenleme:
Buyurun parti kurun. Buyurun oy alın.
O kadar kolay olsaydı en önden ben giderdim. Demokrasi denen bir balonda sürekli güçlenen bir lider varken ve at gözlüğü takan insanlar olduğu sürece ben ve benim gibi insanlar oy alamaz bu ülke de.

O kadar kolay olsaydı en önden ben giderdim. Demokrasi denen bir balonda sürekli güçlenen bir lider varken ve at gözlüğü takan insanlar olduğu sürece ben ve benim gibi insanlar oy alamaz bu ülke de.
Ana muhalefet partisinin adayı çok umut verdi, eminimde kazanacaktı. Fakat ben “Demirtaş'ı ziyaret ettim sana mı soracağım? “ demesinden kaybetti.

Ana muhalefet partisinin adayı çok umut verdi, eminimde kazanacaktı. Fakat ben “Demirtaş'ı ziyaret ettim sana mı soracağım? “ demesinden kaybetti.
Rica etsem rakibinin yapmadığı yanlışları sayar mısınız?

Ya beyler, şudur budur diye tartışmayın. Güzelim konu kapanmasın. Hayır tartışın da, siyasete girişmeyin. Bu ülkeyi beğenmeyen ebeveynlerini beğenmez nedir Allah aşkına ya? Beğenir veya beğenmez, o ona kalmış fakat saygı duymalı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı