Almanya Hamburg'da ilk izlenimlerim!

Spor salonları Avrupa ülkelerinin çoğunda bedava hocam oradaki insanlar sporu bir lüks olarak değil bir ihtiyaç olarak görüyor bizim ülkemize nazaran. Paralı olanlarda lüks mekan olanlar onlarda maximum 10 euro falan oluyor.
100-200 TL aylık ödemeye kıyasla iyidir.
Pandemiden önce 120 TL ödüyordum, pandemi başladığından beri gitmiyorum.

Hamburg'a mi gittin yoksa uçak seni doğrudan markete mi indirdi:) Çok ac bir milletiz diyerek senin özelini bütün millete mal etmeye pek niyetim yok o yüzden umarım marketlerden başka yerler de gezip farklı tecrübeler de edinirsin.

Hamburg'a mi gittin yoksa uçak seni doğrudan markete mi indirdi:) çok AC bir milletiz diyerek senin özelini bütün millete mal etmeye pek niyetim yok o yüzden umarım marketlerden başka yerler de gezip farklı tecrübeler de edinirsin.

Daha dün geldim, bugün yerleştim. Gezip gördükçe deneyimlerimi aktaracağım :).

O2'den hat alıyorum, yakın zamanda telefonumu da değişeceğim zira telefonumun ekranı pert olmuş durumda. Deneyimlerimi aktaracağım.

Hocam bir kaç sorum var bu soruları önemliden önemsize doğru sıraladım
-Evcil hayvana ihtiyacın var mı?

20210913_213243.jpg

Temel yiyecek dışında Milka, meyve suları, noodle, ejder meyvesi gibi seyler de dahil olmak uzere toplam 47 Euro, ayrica ictigim plastik siseli urunleri geri donusturucuye atip Euro kazanabiliyorum.

20210913_203843.jpg

Geri
Yukarı