Almanya ve Kosta Rika, Dünya Kupası'na veda etti

Makaleler
115
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1669928453557.png

Ah be Almanya, üzümlü kekim...

Almanya kadrosu eskisi kadar iyi değil, kadrodakilerinde kupa umurunda değildi. Çok sevindim elendiklerine. 2014'te Brezilya'yı 7-0 yenmek değil, Brezilya gibi istikrarlı olabilmek daha önemliymiş. Üst üste ikinci defa grup aşamasında elenmek büyük başarısızlık.

Benim anlamadığım millet dünya kupası sürprizlere açık favoriler eleniyor vesaire deniyor. Ben Belçika, Almanya, Arjantin vesaire takımlara favori diyenlerin aklından şüphe ederim. Turnuvanın favorileri belli Portekiz, Brezilya, Fransa belki İngiltere ama o takımında defans hattında sıkıntı var. Ha bu arada bu söylediklerimin sebebi kadro kalitesi.

Benim anlamadığım millet dünya kupası sürprizlere açık favoriler eleniyor vesaire deniyor. Ben Belçika, Almanya, Arjantin vesaire takımlara favori diyenlerin aklından şüphe ederim. Turnuvanın favorileri belli Portekiz, Brezilya, Fransa belki İngiltere ama o takımında defans hattında sıkıntı var. Ha bu arada bu söylediklerimin sebebi kadro kalitesi.
Benim de en başından beri favorim Brezilya. Zaten Brezilya bu sene de alamazsa daha alamaz. Bütün oyuncular kaliteli bu sene.

Geri
Yukarı