Almanya ve Türkiye fiyat farkları

Şöyle söylemek isterim ki tüm genç güzel kardeşlerim burada çalışma durumunuz vs aldığınız para bilmiyorum ancak değersiz bir ekonomi yanlış yönetim yüzünden fazla birim fiyatı verdiğimiz ülkemizde bu tip savunmalar yaptığımızda hakkımızı aradığımız için kendi mensubu olduğu fetöçü vb suç örgütleriyle ilgili destek vermişiz gibi bunlar gibilerine suçu bizde aramaya çalışırlar çok zor işimiz denetimi adaleti -9 IQ insanlar kendi ceplerine bizim vergi dediğimiz emeklerle aldığımız üç kuruş paramızla gösterdiğiniz tüm birim örnekleri yalayıp yutarken sadece gelecekten umudu kesip günü birlik yaşamaya mahkum bırakılmış durumdayız adalet ile ses veremiyoruz sosyal medya ile ses veremiyoruz umrumda değil parti alın sizin olsun partileriniz her kanuna her kıdeme özel yetkili kişiler eğitim almış torpil olmayan soy adı aynı olmayan 4.5 yerden bir iş yapıp onlarca maaş almayan namuslu bir toplum olsak şu an bu yaşlarda böyle başımız ağrımaz bu yaşta eğlenmek yerine bunları konuşuyoruz. Biz sadece eşit toplum istiyoruz elde avuçta tutacak bir umudumuz kalmadı.
Sözlerime şu şarkıyı bırakarak bitirmek istedim...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Bir şeyi belirtmek istiyorum genç arkadaşlara. Bu fiyatlar sebebiyle ülkenize küsmeyin veya nefret beslemeyin. Bunun sorumlusu ülkeniz değil, hükümetiniz.

Instagram'de denk geldim. Gördükçe sinirlerime hakim olamadım. Bu ülkede yaşamanın hiç mi iyi yanı yok, arkadaş? Anavatanı Türkiye olan fındığı bile elin Alman'ından pahalıya yiyoruz.

Eki Görüntüle 1047532

Eki Görüntüle 1047534

Eki Görüntüle 1047535

Eki Görüntüle 1047536

Eki Görüntüle 1047537

Eki Görüntüle 1047538

Eki Görüntüle 1047539

Eki Görüntüle 1047540

Eki Görüntüle 1047541

Eki Görüntüle 1047542
"Onlar meyveleri tek tek satıyor, fakirler eheheh"
Bunu diyeni bile gördüm. Halktan fazla bir şey beklemiyorum.

Screenshot_20210530-115331_1.jpg
Bunu hayatımda ilk defa gördüm :D

Ağlamak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Instagram'de denk geldim. Gördükçe sinirlerime hakim olamadım. Bu ülkede yaşamanın hiç mi iyi yanı yok, arkadaş? Anavatanı Türkiye olan fındığı bile elin alman'ından pahalıya yiyoruz.

Eki Görüntüle 1047532

Eki Görüntüle 1047534

Eki Görüntüle 1047535

Eki Görüntüle 1047536

Eki Görüntüle 1047537

Eki Görüntüle 1047538

Eki Görüntüle 1047539

Eki Görüntüle 1047540

Eki Görüntüle 1047541

Eki Görüntüle 1047542

Fark ettiyseniz Almanya'da çekilen fotoğraflar daha kaliteli.
Türkiye'de çekilenler daha ucuz bir telefondan çekilmiş :D

Yeni konular

Geri
Yukarı