Almanya vs Türkiye (araba fiyatı)

Saitama1

Hectopat
Evet arkadaşlar Almanya vs Türkiye araba fiyatları aşağıdaki gibidir. Bu ülkedekilerde hala bizim allahımız var diye kendilerini avutmaya çalışsınlar gerçekten iyi kandırma :D.

Almanya araçlar:

Türkiye araçlar:

Kelimeler kifayetsiz kalır ne diyeyim, Allah sonumuzu hayretsin.

Kelimeler kifayetsiz kalır ne diyeyim, Allah sonumuzu hayretsin.
Allah en son market fiyatlarına müdahele ediyordu, araba fiyatlarını da es geçmez herhalde. 😀😂
Ne biçim açıklama yaptıysalar elimize oyuncak verdiler. 😂

Allah en son market fiyatlarına müdahele ediyordu, araba fiyatlarını da es geçmez herhalde. 😀😂
Valla bilmiyorum hocam Almanya işçi alıyormuş. Alsalar valla temizlik işçisi bile olurum. Adım gibi eminim ki daha iyi şatlarda yaşarım. Aama Almanya eskisi gibi değilmiş son model bmw ve mercedes ile gelen gurbetçiler öyle diyor :)

Valla bilmiyorum hocam Almanya işçi alıyormuş. Alsalar valla temizlik işçisi bile olurum. Adım gibi eminim ki daha iyi şatlarda yaşarım. Aama Almanya eskisi gibi değilmiş son model bmw ve mercedes ile gelen gurbetçiler öyle diyor :)
Tanıdık olsa bile ayak altı iş yaparsın, pandemiden sonra çoğu devlet çalıştırmak için mülteci alır herhalde.

Birisi Allah’a anlatsın durumumuzu, o kadar inanıyoruz bu işkence nedir diye 😕
Gerçi ben inanmıyorum da :D

Geri
Yukarı